Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nem tudom hogy miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mézeske kérdése:

Ezt nem tudom hogy miért van szerintetek akar még valamit? Első estem az ilyen!

Figyelt kérdés
Van 1 fiu akivel 1 hónapig voltam és össze vesztünk a múltam véget és mert hazudtam neki sokat..azt mondta nem kellek neki le törölt msn-ről meg nem hívót...most meg vissza vett msn re mert írtam neki levelet.azóta beszélgetünk..és ugy volt találkozunk de lehet hogy fogunk.mondtam neki ha meg csokolnám mit tene és monta hogy hagyná de ez nekem lenne csak rossz....meg hogy ő már nem akar velem lenni mert neki ezek a dolgok nem férnek bele szerintetek...
2010. nov. 7. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia Mézeske!

Ez valóban így van

Üdvözlettel,

2010. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyelvtan fail -,-'
2010. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ha egyértelműen kimondta, hogy engedné, de ez csak testiség lenne, nem akar tőled semmit, akkor az úgy is van! Ha folyamatosan hazudtál neki dolgokról, akkor ne is csodálkozz, hogy így reagál, szép alapokra próbáltad építeni a kapcsolatotokat, és ammondó vagyok jófej srác, hogy nem csúnyán kijátsza az összes lapodat, hanem kerek perec a képedbe mondja, hogy nem ellenkezne ha bármit is lépnél, de ebből sosem lenne több! Becsüld meg hogy őszinte volt, és tedd össze a két kezed, mert igencsak naiv vagy még amint látom, és ilyenkor a legkönnyebb kihasználni egy leányzót úgy, hogy annak fel sem tűnik!
2010. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen hazudtam neked...a múltammal kapcsolatban!amíg együtt voltunk abban az 1 hónapban nem hazudtam neki semmibe csak a múltamba de ha ugy veszed neki semmi köze a múltamhóz!!!miért ti ott hagynátok aszt a nőt akit szeretek mert van múltja?én nagyon szerettem a srácot
2010. nov. 7. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!