Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jó becenevek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó becenevek vannak amit mondhatok a páromnak?

Figyelt kérdés
:) ilyen életem,édesem,szivem,egyetlenem,kedvesem ezeket mondom :S de már kifogytam :P
2009. jan. 8. 18:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Egy szusszra: Pöci, piciszív, életkém, cica:), kincsem, bogaram, csillagom, életem értelme,angyalkám, kisfiúm,kis jóképűm,( mr. tökéletesem =)ego növelőnek), husi, bubu,bum-bum..igazából sok értelmetlennek tűnik, de sok becenév véletlenül születt és ez teszi kedvessé--nem kell ehhez költőnek vagy túl kreatívnak lenni, egyszerűen csak ránézel és tudni fogod :)..de rem segíthettem
2009. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :) jó ötlet mind :) tetszik

és igen,nem szoktam magam felhúzni,de már azért elegem lett,főleg,hogy látom más kérdéseknél,hogy ok nélkül kap szegény kérdező. :S

2009. jan. 8. 19:32
 13/20 anonim ***** válasza:
9%
Cukorkám, Huncut Csődörkém :)
2009. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
drága édes egyetlen huncut kis smucilimuclimú csődőrke a kincsesszigetről hol gyönyörű szemed hozza a boldogságot. talán kicsit hosszú, de garantáltan fokozza szexuális izzást.
2009. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Az én férjem Laci. Előbb Maci Laci volt, aztán Macika lett, és ma is az, nem is szólítottam sose Lacinak. Nekem több becenevem van: baba, babóka, cuncóka, cunóka
2009. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
cejejmem,szívem,egyetlen cejejmem,drágaságom,kincsem,életem értelme,djágám,bubukám!remélem tudtam segíteni!!
2009. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

lelkem

manó

mazsola

nyuszim

picim

virágszálam

csillagom

pumuklim

imádnivaló kis tündérbogaram

mókuskám

2009. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 pöttöm.panna ***** válasza:
52%

:D így pár éveel később xd megszólalok


xd

én becézőmestervagyok :D mi bunkók is szoktunk lenni :P de csak aranyosan

:D

pl .:

tutajosmadárkaka

f*szkópé xd

p*ocsarcc , p*csfej

pissziiposzak


ezek a kedvenceim :D és a szokásos a kicsiiim :D

2011. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
61%
En raneztem a baratomra es egybol egy mano ugrott be mert nezett maga ele kocos hajjal es bumm,mint egy kismano es azota ugy hivom😍😍
2018. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

cukibogyó

babszi

2022. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!