Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tud múlni teljesen a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tud múlni teljesen a szerelem?

Figyelt kérdés
Vagyis, át tud alakulni teljesen mássá? (akár szeretetté, akár közömbösséggé, akár csak és kizárolag testi vágyra korlátozódva, akár gyűlöletté stb.) Olyan nehéz elhinni, hogy nem marad az emberben csak egy egész kicsi, ha nagyon mélyen eltemtve is... és nem tudom, hogy ez most jó, vagy rossz.
2010. nov. 6. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A szerelem át tud alakulni bámivé de nagy szerepet játszik ebben az is h hogyan váltok szét.:)
2010. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
át tud hidd el. majd amikor becsap az akitől utóljára várnád te is rájössz
2010. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy van egy nagyon közeli barátom, akit ismerek már egy jó ideje... de maga az, hogy közel kerüljünk egymáshoz, nagyon rövid ideig tartott. Mindent meg tudunk beszélni, őszintén. Vonzódunk egymáshoz, és fel is merült, hogy egy párt alkothatnánk, de... szeret engem, de nem szerelmes. én még soha nem kerültem ilyen közel senkihez, ezért nem vagyok benne biztos, hogy szerelem az, amit érzek, de azt hiszem. Azt mondta, biztos benne, hogy ezek az érzések el fognak múlni, és akkor megint olyan kerülhetünk egymáshoz, mint mikor még nem volt különösebb jelentése egy ölelésnek, kézfogásnak, csóknak. Szeretném, ha így lenne. De nem tudom elképzelni, hogy ez, amit érzek, teljes mértékben el tudna múlni... hogy semmivé válhat.
2010. nov. 6. 15:45
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsánat a sok nyavajgásért...
2010. nov. 6. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem vész el, csak átalakul :) Viccet félretéve nem tudom... Az én szerelmem sokmindenné alakult miután vége lett. Voltam csalódott és dühös, útáltam és meg tudtam volna folytani, voltam már semleges is. De néha visszajön az érzés és elfelejtem, hogy szemét volt velem. Szóval nem hiszem, hogy el tud múlni teljesen az a szerelem, ami őszinte volt... Az útálattal el lehet fedni a szerelmet, de megsemmisíteni aligha. Sajnos attól még szeretni fogjuk azt is, aki bántott.
2010. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!