Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha belém szerelmes miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belém szerelmes miért nem hagyja ott a pasit?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem 1 hete egy csajjal már nagyon jól elvagyunk hetente 2-3 alkalommal is talizunk és olyankor egész nap együtt vagyunk. Nagyon jó barátság lett köztünk és ma kérdeztem tőle... érzed a nagy baráti szeretetet ugye? mire ő: hát azt is érzem. kérdezem tőle: hát még mit érzel? erre ő: az titok :P aztán láttam hogy olvadozik és el van ájulva a boldogságtól elmondta, hogy milyen jó hogy megismert és mennyire jó neki velem! De van pasija és nem nagyon mondta még hogy mit akar akkor miért rólam álmodozik. Gondolom a pasiját szereti mint embert mert már régóta együtt járnak kb 1 éve távkapcsolat a pasi 90 km-re, de rám meg fellángolt nem? Akkor most miért nem hagyja ott minek húzni tovább? Nem lenne érdemes lépnie? Én egy utcában lakom vele és nagyon kedvelem néha úgy érzem Ő lesz az Igazi :)
2010. nov. 6. 01:52
 1/2 anonim válasza:
Ha már egy éve együtt vannak, akkor ne várd el, hogy alig 1 hetes ismeretség után szakítson a barátjával. Lehet, hogy fellángolt és ezt ő is tudja, de képzeld magad a helyzetébe.. :) azért szukrolok nektek
2010. nov. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd,hogy válasszon.Hajts rá találkozgass vele egyre többet,ilyesmi.Az ilyen távkapcsolatok a legjobb esetben is csak szexpartnerek,uh szabad a pálya.Kb addig tartja meg a manuszt,amíg nincs jobb.
2010. nov. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!