Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálam 14évvel idősebb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam 14évvel idősebb egy férfi akibe szerelmes vagyok. és neki van egy élet társa nem hagyja el miattam. De érzem hogy szeret mit tegyek?

Figyelt kérdés
az élettársával 13 éve van együtt..én 16 vok ő 30
2010. febr. 4. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
hü*lye vagy vagy csak a gyógyszered fogyott el? :D szánalom ha egy 14évvel idősebb emberre akarsz hajtani aki kb az apád lehetne lassan. :D és még élettársa is van 13 éve. szánalom keress a korosztályodból!
2010. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tudom ilyen fitalon,naivan nehéz amit most érzel.de keress mást.ha valami lenne is kettőtök közt az nyilván csak szex és más érzelmek az ő részéről....

felejtsd el.gondolj bele ha te lennél valakivel 13 éve együtt és egy ilyen "kislány" vagy akáki belemászna a kapcsolatodba te hogy éreznél.nem hiszem hogy jól esne.

2010. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Óva intelek ettől a fellángolástól. Ha annak a férfinak nincs annyi esze, hogy ne flörtöljön vele, legalább neked legyen, hogy felejtsd el, de örökre.
2010. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs veled!!
2010. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

előnek:attól mert ilyen fiatal a lány aki kérdezett nem kell őt leoltani.nem kell a korosztályából válasszon,de mindenképpen egy olyan férfit keressen aki szabad és ne másszon bele mások életébe.ha neki az idősebb pasik jönnek be az ő döntése.én se tudnék mit kezdeni egy 16 évessel.

16L és 3 éve együtt a 33 éves barátommal.

2010. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagyis mostmár a második bocsika:)
2010. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18:28 - Mi a f*sz? 13 évesen összejöttél 30 évessel? Cs*szd meg!
2010. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző előtti: vagy te 13 voltál amikor ő 30. Kicsit se pedofil.
2010. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem az ilyen idős pasik nem szerelmet keresnek az ilyen korú lányoknál, csak kalandot...az hogy nem hagyja el az élettársársát az is ezt bizinyítja.Felejtsd el.
2010. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!