Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzünk csók közbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzünk csók közbe semmit?

Figyelt kérdés

Mikor velem van a barátnőm jó vele.Mikor nincs hiányzik. Azonban van egy problémánk mégpedig hogy csók közbe semmit nem érzünk :(

Ma próbáltuk többféleképpen is de semmi...

Mi a probléma?

Amúgy 2hónapja vagyunk együtt és szünetet is tartottunk, de megbeszéltük hogy megpróbáljuk újra hátha elmélyülnek az érzések. De most picit idegesít hogy miért nem érzünk semmit csókolózáskor? Csináljuk, csináljuk aztán unalmas kezd lenni és abbahagyjuk. Szerintetek min kéne változtatni?


2010. nov. 5. 22:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Lehet hogy szakítani kéne, de most úgy érzem hogy a barátnőm is meg szeretné próbálni még 1x.

A kérdés az hogy lehet-e jobb a csók...

Beleszerethetünk-e egymásba?

2010. nov. 7. 11:36
 12/18 anonim ***** válasza:
Hú de bonyolult:) Nem is értem, ha szerelmesek lennétek, akkor érezni kellene valamit. Vagy tényleg túlgörcsölitek, aztán azért inkább arra figyeltek, hogy minden rendben legyen, és ezért nem egymásra figyeltek.
2010. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy télleg nem alakult ki a szerelem. Ezért is kértem hogy kezdjük újra, mert azért tetszünk egymásnak és meg akarom hódítani :D

Milyen programokat találjak ki ami romantikus? A sétálás unalmas...

2010. nov. 7. 11:49
 14/18 anonim ***** válasza:

A sétálás nem unalmas,ha olyannal tölti az ember,akit szeret. :) Itt a baj,nem szeretitek egymást,csak a külső vonz titeket.Én mikor szerelmes voltam még az is jó volt vele,mikor leültünk a padra és átkarolt.A csókjától meg teljesen beindultam. :) Szóval semmi kötődés nincs köztetek,rágörcsöltök a csók témára,miközben sose lesz az jó,ha nem szeretitek egymást.

18L

2010. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

És még azt hittem, én vagyok a gyerek 15 éves létemre :) Már bocsánat. A szerelmet nem lehet erőltetni. Az, hogy valakinek időre kell beléd szeretnie, az olyan tréé. És nem is fog így menni. Én azt ajánlom ha még próbálgatni akarjátok, menjetek moziba, dunapartra (vagy ami ott ektek közelebb van)

Én amikor csókolózok a barátommal teljesen beindul bennem minden, nem tudom irányítani magam. Mintha kikapcsolnék. Egyszer csak észre veszem hogy hosszú percek óta simogatom a nyakát, az arcát. A kis szünetek alatt a nyakát csókolgatom. Teljesen ösztönösen, tehát nem én mondom magamnak, hogy "na most megpuszilom a nyakát" hanem csak egyszer észre veszem hogy már megtörtént. Néha már magamat kell leállítanom. :)

Szűz vagyok, de néhány ölelés/csók után azt kívánom, bárcsak ne lenne közöttünk egy mm távolság se ;) Majd egyszer az is megtörténik :P

én csak azt mondom, hiába vagy 18 éves, lehet hogy erre mégsem vagy elég érett. A kutyám is tud hiányozni ha hosszabb időre el megyek otthonról, az nem jelenti azt, hogy szerelmes vagyok.

15/L

2010. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én szétrobbanok a szerelemtől, mikor csókol

:)

2013. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
CSÓKcsók mindig jó:)))))))))))))))))))))))
2013. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nincs koztetek vonzalom

kivánas

szeretet

szerintema pasinak kellkivánni

2015. jan. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!