Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzünk csók közbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzünk csók közbe semmit?

Figyelt kérdés

Mikor velem van a barátnőm jó vele.Mikor nincs hiányzik. Azonban van egy problémánk mégpedig hogy csók közbe semmit nem érzünk :(

Ma próbáltuk többféleképpen is de semmi...

Mi a probléma?

Amúgy 2hónapja vagyunk együtt és szünetet is tartottunk, de megbeszéltük hogy megpróbáljuk újra hátha elmélyülnek az érzések. De most picit idegesít hogy miért nem érzünk semmit csókolózáskor? Csináljuk, csináljuk aztán unalmas kezd lenni és abbahagyjuk. Szerintetek min kéne változtatni?


2010. nov. 5. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

pl ne orra hoszat csókolozatokxd


nemtom mikor a barátnőmel csókolozok én felizgulok és lángol nagyon a szerelem bennem:D rendesenfeszül a gatya:)

már rám szolt párszor hogy bök:)én megmondtam az nem lehet ma borotválkoztam:D erre ő- de ott len:$

2010. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Moszuke ***** válasza:

szarul csináljátok vagy nem kívánjátok egymást.

kb ennyi

2010. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagytok szerelmesek egymásba. Majd ha felnőtök, megérted mire céloztam.
2010. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Már elmúltam 18.

Amúgy meg mit tanácsoltok?2 hónap alatt nem lettünk szerelmesek és nem érzünk semmit csók közbe.

Azonban több ez mint barátság és nekem hiányzik ha nincs velem. 1 hónap adtunk egymásnak, szerintetek fellángolhat a szerelem?Lehet igazán vadító a csók?Mit tegyek hogy a csók jobb legyen? Ne csókolózzunk? Várjunk míg mélyebbek lesznek az érzések? Vagy mitől lehet jobb a csók?Mert mind2en tudjuk hogy ez így nem normális :(

2010. nov. 5. 22:30
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem vagytok szerelmesek. De majdnem, szerintem. Már mint ha én meg csókolom a barátomat, az nagyon jó érzés.

Nagyon ragaszkodtok egymáshoz, ez tényleg érdekes. Szerintem ne eröltesétek, ami nem pattan az nem is fog. Ami ki alakulhat 2 hónap alatt az a megszokás. Találkozzatok, nevesetek, beszélgessetek ne görcsöljetek rá. Ha jól esik csókoljátok meg egymást ha nem akkor ne. Csak szabadon, semmi se legyen kényszer. Lefeküdtetek már?

2010. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem...

De amúgy a barátnőm szakítani akart a szünet után. De én meggyőztem hogy jobb lehet. Csak miután újra megcsókoltam nem éreztünk semmit :(

Pedig komolyan próbáltuk több módon is és ez most már engem is lehangol.Nem tudom hogy vajon érdemes-e próbálkozni.

1 hónap alatt vajon egymásba szerethetünk?

2010. nov. 5. 22:45
 7/18 anonim ***** válasza:
Néha egy nap is elég rá, néha évek kellenek. Megesik az is hogy soha nem lesz szerelem.
2010. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem görcsölitek ezt ti egy kicsit túl????Azt várjátok,hogy egyik reggel arra fogtok ébredni,hogy "jaj,de szeretem"?A csóknál egyfolytában a technikát emlegeted,vagyis,hogy sokféleképpen csináltátok és így sem volt jó.Tényleg nem tudom mit vártok,mit fogtok érezni,de hogy ezt tudatosan nem lehet csinálni,az biztos.

A vonzalmat erőltetni nem lehet.Az vagy van vagy nincs.Ti kívánjátok egymást?Szeretitek a másik illatát? Szeretitek megérinteni a másikat? (pl.megsimogatni az arcát)

Ezen az elképesztő erőlködésen kívül csináltok mást is? pl. közös programok vagy csak egy nyugisan eltöltött délután,mikor összebújva beszélgettek,nevettek stb.

Úgy gondolom a vonzalommal ellentétben a szerelem idővel is megjöhet.Ehhez viszont kevés az,hogy kívánom a másikat.Kellenek az egyéb impulzusok is,a közös emlékek,az apróságok,mint hogy szereted a mosolyát vagy a hangját.

Igazából nem értem,hogy miért álltatok neki ennek a kapcsolatnak.Ami egy hónap után annyira kimúlik,hogy szünet kell,akkor lehet,hogy nem érdemes erőltetni.Az pedig még furább,hogy újabb egy hónapos határidőt szabtatok magatoknak,ami megint csak a spontaneitást öli meg és az idő miatt még inkább rágörcsöltök a dolgokra.Ez nem úgy megy,hogy "gyerünk,érezz már valamit"!Mint írtam,a szerelem idővel kialakulhat,de hogy ehhez mennyi idő kell azt nem lehet tudni.Sőt az sem,hogy valóban ki fog-e.A vonzalomra viszont ne várjatok,a kémia azonnal akcióba szokott lépni.

2010. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ha most nincs meg a tűz, később se lesz
2010. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Toreador ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme ennek a kapcsolatnak. És már ne haragudj, de hiába múltál el 18, kb. 15 éves értelmi szinten van az irományod. Én már akkor bezsongok, mikor a barátom egy szimpla puszit ad az arcomra, nemhogy csóktól........ Fiatalok vagytok, nem kívánjátok egymást, 2 hónap alatt pedig biztos vagyok benne, hogy nincsenek mély érzéseitek egymás iránt (akkor a csók sem ilyen lenne). Mi értelme folytatni? Lehet mindketten találnátok mást, akivel a csók is jó, és minden más.
2010. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!