Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a szerelem jele?

Figyelt kérdés
Pár napja megismerkedtem egy csajjal azóta újra taliztunk és sokat vagyunk együtt, többet van velem mint a pasijával azt mondja, akivel most amúgy sem ragyogó a viszonya szakítás szélén állnak. Azt vettem észre, hogyha talizunk akkor mindig mosolyog nevet boldognak tűnik és sokat mesél nekem jó vele beszélgetni. Nagyon jól elvagyunk ma viszont elkezdett tapizni meg néha lökdösött olyan aranyosan persze és hozzám is bújt átöleltem és remegett kissé. Mikor ránézek szépen elbicsaklik a hangja is olyankor :) Ez lehet mind a szerelem jele? Lehet szerelmes lett belém? Örülnék neki mert én is nagyon kedvelem őt.
2010. nov. 5. 20:09
 1/4 Lilcsó:) válasza:
szerintem simán:) de jó nektek:( sok sikert:)
2010. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy az!
2010. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2010. nov. 5. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Unokatesóm pont így járt mint te!

A csaj már szakított a pasijával és együtt vannak ... Nagy a szrelem ;)

2010. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!