Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhiany miatt megcsal?

Figyelt kérdés
fel eve vagyunk egyutt parommal,minden oke koztunk .. bizonyos okok miatt nem talalkozunk 2 hetig ,attol felek nem birja majd szex nelkul es arra kenyszerul h lefekudjon valakivel ,tudom h maszturbalhat is de mi van ha nem eleg neki?bizok benne ,de megis ferfi...vannak osztonei ,foleg h olyan lanyokkal /nokkel van korulveve akik barmikor agyba bujnanak vele...
2009. jan. 8. 11:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Olvastam a kérdésed és mi is féléve vagyunk együtt a barátommal és ő megcsalt engem 4 hónap után sajnos sok mindent nem mondtam el neki elég bizalmatlan voltam vele szembe és nem sokszor szeretkeztem vele! Nem rég mondta el mert nem akart elveszíteni ez az egész októberben történt már mint a megcsalás és most sírt és szeretne visszajönni hozzám tudom hogy én is hibás voltam ha másképp álltam volna a dolgokhoz és őszinte vok nem történt volna meg! Ti mit gondoltok erről?
2009. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!