Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhiany miatt megcsal?

Figyelt kérdés
fel eve vagyunk egyutt parommal,minden oke koztunk .. bizonyos okok miatt nem talalkozunk 2 hetig ,attol felek nem birja majd szex nelkul es arra kenyszerul h lefekudjon valakivel ,tudom h maszturbalhat is de mi van ha nem eleg neki?bizok benne ,de megis ferfi...vannak osztonei ,foleg h olyan lanyokkal /nokkel van korulveve akik barmikor agyba bujnanak vele...
2009. jan. 8. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted akkor bizz meg benn hogy nem csal meg! Vagy volt már esetleg példa rá?

Ha meg megcsal akkor pedig nem is szeretett téged!

Szóval vagy győzd le a félelmeidet, hogy nem fog megcsalni! Vagy ha ugy érzed hogy megcsalna akkor hagyd ott!

2009. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
meg nem csalt meg eddig...
2009. jan. 8. 11:04
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Előző vagyok!

Akkor bizz meg benne, hogy ezentul sem fog!

Vagy ugy ismered hogy megtenné?

2009. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem ...,de ferfi...
2009. jan. 8. 11:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok! :)

Ha nem bizol meg benne, akkor nincs értelem a kapcsolatotoknak, mert az egész a bizalmon alapszik!

Szóval szerintem beszéld meg vele a dolgot! Nem hiszem hogy megcslna ha szeret!

Nem miden férfi csalja meg a barátnőjét!

Te csaltad már meg őt?

2009. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elismerem h az osztonok es a szuksegletek sokmindenre raveszik az embert de hidd el, 2 het nem a vilagvege. annyit 1 ferfi is kibir, fellabon is. ha megcsal, akkor az nem azert van mert keptelen ellenallni az osztoneinek. nem allatok vagyunk, mi dontunk a cselekedeteinkrol. akarmennyire is kivanja, az eszevel kepes felulbiralni es visszafogni magat ha ugy akarja.
2009. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem csaltam meg ot se ,mint ahogy soha senkit
2009. jan. 8. 11:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor lehet az is a baj hogy még nem éltél át ilyet!

Most elég hülye példát mondok, de ha esetleg te mgecsalnád, utánna már lehet nem lenne benned akkora félsz hogy ő is megcsal!

De ez csak az én véleményem!

2009. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez elég bizalmatlan kérdés, és szerintem nem fog sokáig tartani ez a kapcsolat, ha akármelyik félben is egy ilyen dolog felmerül, már bocsi. Mi is elég nagy étvágyúak voltunk, és volt, hogy hetekig nem láthattuk egymást, és eszünkbe se jutott, hogy máshol keressük az örömöt, viszont annál hevesebben láttunk egymásnak, mikor végre találkozhattunk.
2009. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha szeret, simán kibír 2 hetet..még többet is kibírna.. :)
2009. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!