Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm rejtve lép fel MSN-re,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm rejtve lép fel MSN-re, és még nekem sem ír. Ez jelent vmit? 22F

Figyelt kérdés
Olyan MSN-em van (emesene) ami kijelzi, ha valaki rejtve lép fel. És fellép, de nem ír rám....pedig azt szokták mondani, hogy az ember azért van fenn rejtve, mert csak 1-2 emberrel akar beszélni...ezekszerint én nem vagyok köztük?
2010. nov. 5. 14:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

thx!

Amúgy figy nekem is van csomószor h rejtve lépek fel csak megnézni ki van fent stb de nem akarok senkivel sem beszélni. sztem nem kell ezen paráznod

2010. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
és miből látod hogy rejtve van fent?
2010. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez fura. Az én barátom is gyakran rejtve lép fel, de ha feljövök, az az első, hogy ír nekem.
2010. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát sztm jelent vmit,az én barátom se ír rám soha ha rejtve van msn en :( (mert én is látom ki rejtözködik) mindig zavar,mert azt gondolom h más csajokkal írogat...

De ne aggódj,lehet csak egy pillanatra lép fel rejtve,hogy megnézze kiváncsiságbol ki van fent,és nem akarja,hogy ráírjanak..Ha nincs gond a kapcsolatotokba sztm nem kell,hogy aggódj:)

2010. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Emiatt nem kell aggódnod! nekem is van barátom, akit mindennél jobban szeretek, de ha rejtve megyek fel msnre, és nem írok rá, azt azért teszem, mert olyankor 1 személyt szoktam várni, egy kérdés, vagy tanulás ügyben vagy nem tudom, akármi amiben, a barátom nem tud segíteni. ne aggódj , vagy ha aggódsz, akkor kérdezz rá. :)
2010. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az én véleményem,ha rejtve van fennt és látja is hogy Te fennt vagy ,akkor én gyanakodnék picit.Ha úgyis van ,akkor rád írhatna hogy " itt vagyok ,csak beköszönök,és lépek is ,bocsi" de ez az én véleményem, én ha rejtve voltam ,írtam neki hogy neked itt vagyok ,de nem lépek be,mert másnak nem vagyok.
2010. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Vágyik egy kis magányra.
2010. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért kell minddi, mindenhol a csaj nyakán lenni?!
2010. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 LeinaBxtchh ***** válasza:

azt jelenti h nem akar veled beszélni bxszdmeg tényleg ennyire hülye v h ezt megkérdezed?

Leina 15/L

2010. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!