Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm rejtve lép fel MSN-re,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm rejtve lép fel MSN-re, és még nekem sem ír. Ez jelent vmit? 22F

Figyelt kérdés
Olyan MSN-em van (emesene) ami kijelzi, ha valaki rejtve lép fel. És fellép, de nem ír rám....pedig azt szokták mondani, hogy az ember azért van fenn rejtve, mert csak 1-2 emberrel akar beszélni...ezekszerint én nem vagyok köztük?
2010. nov. 5. 14:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet.. de nekem is jól jönne az az msn..
2010. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
egy linket erről az msnről..köszi
2010. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De örülnék ah a kérdésemmel is foglalkoznátok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[link]

2010. nov. 5. 14:46
 4/19 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2010. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
írjál rá :D
2010. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én írtam, h. lehet..

am mi ezt honnan tudjuk, h. miért nem ír neked, ha fent van?

kérdezd meg..

2010. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
amúgy hogy kell ezt letölteni ? :S uccsó vok
2010. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy így van.

Lehet, hogy csak megnézi, hogy ki van bent, kíváncsiságból, de beszélni senkivel sem szeretne.

Egyébként ha elfogadsz, egy jó tanácsot, ha tehetitek, ne msn-en tartsátok a kapcsolatot.

Legalábbis nekem rosszak a tapasztalataim, és rengeteg veszekedésre/sértődésre ad alkalmat.

Például nem ír, akkor megsértődsz, pedig lehet, hogy pont nem ér rá, nem lehet tudni, mi az oka, és hajlamos mindenki ilyenkor kombinálni.

Ha tehetitek, beszéljetek telefonon, vagy ha az túl drága, akkor szerintem még az e-mail is jobb.

De nem szeretnék beleszólni, csak szerintem az MSN sem a legjobb.:))

18/L

2010. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
2010. nov. 5. 14:49
 10/19 anonim ***** válasza:

illetve a Download után melyikre kell kattintani?

bocsi az offért de nekem is hasonló problémám van és tudni szeretném h akivel akarok beszélni az rejtve van -e

2010. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!