Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sajnos a párom nagyon ritkán akar szeretkezni (nő) mindketten alig múltunk harminc évesek. Öt éve vagyunk együtt és ebből az öt évből négy év csak azzal ment el,hogy életet kellet belé lehelni,hogy legyen valami. Amikor összeismerkedtünk kiadott magából mindent,sőt azt mondhatom fantasztikusan jó volt vele a szex. Megadott mindent és adhattam is,de amióta összeházasodtunk minden felejtőbe ment nála. Ritka lett az együttlét és kedve sincs sokszor semmihez. Hallottam már másoktól is,hogy harminc körül megcsappan a nemi élet független attól,hogy van e gyerek és mennyire fáradt a munka után stb. Tanácsot kérnék olyanoktól,akik átéltek már ilyen esetet,hogy mitévő legyek a továbbiakban? Nagyon sokat beszélek vele erről a problémáról és nem változik semmi. Azt mondja nagy a szexuális étvágyam. Nem vágyom heti két három együttlétnél többre ennek ellenére neki elég a heti,kétheti,legrosszabb esetben a havi egy együttlét. Az sem zavarja ha rendszeresen magamhoz nyúlok a kevés együttlét miatt. Nem kérek és adok semmi olyasmit amit ne lehetne teljesíteni. Nem kérem gusztustalanságokra sem.Nem tudom mi változott meg benne,hogy ilyen lett? Jól érzi magát nemi élet nélkül. Tanácstalan vagyok! S.O.S !
2010. nov. 5. 14:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kielégítő válaszokat!
2010. nov. 7. 10:07
 2/2 anonim ***** válasza:

hàt szerintem beszélned kéne vele, hogy hagyja magàt mikor próbàlkozol..neked pedig ügyesnek kell lenni, hogy kedved csinàlj neki


(az nem lehet, hogy màssal szexel :S?)

2010. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!