Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így még nem aláztak meg! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így még nem aláztak meg! Mit tegyek? Egy pasi felvett msn-re

Figyelt kérdés
És mondta milyen szép az arcom stb.. Jól elvoltunk, aztán találkoztunk.. nagyon jó volt. És este feljött msn-re hogy fogyjak le és akkor járunk, mert ilyen szép lány mint én stb.. Igaz van felesleg rajtam 15kg. fogyókúrázok már 2 hónapja. Nagyon elkeseredtem:-(( Köszi a válaszokat 19L
2010. nov. 5. 13:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:19

Oké, hogy 160 cm, de akkor sincs rajta 15 kg :) Bár nem láttunk még róla képet, így nehéz megmondani.


Csak óvatosan a fogyással, mert tönkremész benne!

Már nekem is mániám h kövér vagyok és az őrületbe kergetek mindenkit azzal, hogy állandóan méreckedem :):$

2010. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Figyelj ide! Ez a pasi felejtős! Egy 100 kilós nő is megérdemli, hogy a párjának ő legyen a legszebb, legkívánatosabb nő a világon - és ez nem lehetetlen, vannak férfiak, akiknek nem (vagy nem csak) a sovány nők tetszenek, sok példa is van arra (környezetemben is, és itt is olvastam több ilyet), hogy egy teltebb lánynak boldog párkapcsolata van, és a párja nem bántja, hogy fogyjon le, mert így tetszik neki!!!!!!!! A párkapcsolat ALAPJA,hogy a felek úgy fogadják el egymást, és úgy tetsszenek egymásnak, ahogyan vannak!


Ez most nem arról szól, hogy egészséges-e a súlyfelesleg - sok más dolog is van, ami nem egészséges, mégsem lesz gátja a párkapcsolatnak (pl.dohányzás). Ha egy párkapcsolat nem úgy kezdődik, hogy a másik ELFOGAD TÉGED ÚGY, AHOGYAN VAGY - akkor ne vágj bele abba a kapcsolatba!!!!!!!! Ha nem tetszel neki, keressen magának egy manökent. Egy embert nem lehet részekre bontani, hogy az arca tetszik, a teste nem. Gondolj bele, mi lenne ebből később?


A srácnak nem kötelező Veled ismerkednie, randiznia - ha nem tetszel neki, keressen mást, de Téged ne sértegessen! (Mégis, ezt amúgy hogy gondolta? Ad 3-6 hónapot a fogyásra? És addig megelőlegezi, hogy jártok, vagy csak azután, hogy felmutattad a manöken alakot? Addig ő dug másokkal? Menjen már a faxba!!!!)

29/N

2010. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
5 kilot meg leadsz es tokeletes tested lesz:D a lovagod meg egy diplomas bunko, bocs hogy nemirtam ekezeteket
2010. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!