Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így még nem aláztak meg! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így még nem aláztak meg! Mit tegyek? Egy pasi felvett msn-re

Figyelt kérdés
És mondta milyen szép az arcom stb.. Jól elvoltunk, aztán találkoztunk.. nagyon jó volt. És este feljött msn-re hogy fogyjak le és akkor járunk, mert ilyen szép lány mint én stb.. Igaz van felesleg rajtam 15kg. fogyókúrázok már 2 hónapja. Nagyon elkeseredtem:-(( Köszi a válaszokat 19L
2010. nov. 5. 13:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem minek foglalkozol egy ismeretlen bunkó véleményével. Ez csak egy olyan tapló, mint akik a kocsma teraszáról beszólogatnak az arra járó nőknek. Az internet világában nő fel a korosztályod, csak tudnotok kell, hogy nem minden az, aminek látszik. Töröld, kalap, kabát. Szép is lenne, ha mindenki ízlésének megpróbálnánk megfelelni.
2010. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Blue* válasza:
91%
Hagyd a francba, az a pasi semmit nem ér. ha lenne benne csekély érzelem, nem kérne ilyet. Nem báb vagy,hanem érző ember, persze,hogy rosszul esett. Hidd el, biztos vannak sokan, akik majd úgy elfogadnak,amilyen vagy !
2010. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel tudom hogy mi az igazság az hogy kövér vagyok, és teszek is érte. hát ez van ő is csak a véleményét írta le.
2010. nov. 5. 13:48
 14/33 Viki233 ***** válasza:
93%

miért te tökéletes vagy?hm?


és akkor is ez milyen már h csak akkor jár vele ha lefogy....a srác nem azt a csajt akarja aki vagy kérdező hanem ő elképzelt magának egy ideát és mindenkitől ezt várja el.de majd egyszer észreveszi magát és hoppon marad, de akkor már késő..

2010. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Viki233 ***** válasza:
100%
am hány centi vagy és hány kiló?
2010. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
160cm 70kg :(
2010. nov. 5. 13:51
 17/33 anonim ***** válasza:
95%
Figyi, 15 kg valóban sok. Veszélyezteti az egészségedet. Viszont ez a f.szit nem mentesíti, mert ő csak lyukra játszana, ő egy díszp.csát akar maga mellé akivel felvonulhat mint egy május elsejei transzparenssel. Látszatember. Úgyhogy ne az ő kedvéért fogyj, de sürgősen koptasd is le,közölheted vele, hogy majd akkor fogysz le és jársz vele, ha neki 25 centis farka lesz. Idióta p.cs
2010. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
31%

1. a pasi felejtős

2. én sem látom, hol van ebben a bunkóság. Oké, nyíltan megmondta. Szerintem sokkal korrektebb, mint azt mondani, hogy aha, szép vagy, blabla.


Tudom, miről beszélek, rajtam is plusz 15 kiló van. A különbség, valljuk be, igen nagy. Nekem is szokta mondani a párom, hogy fogyjek le. És igaza van.


Itt az egyetlen inkorrekt húzás az volt, hogy feltételt akart szabni neked. A többi sajnos igaz és korrekt még akkor is, ha fáj. A pasi felejtős, de amit mondott, az meggondolandó.

2010. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
És mennyi kg voltál 2 hónapja?
2010. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
:D:D
2010. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!