Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így még nem aláztak meg! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így még nem aláztak meg! Mit tegyek? Egy pasi felvett msn-re

Figyelt kérdés
És mondta milyen szép az arcom stb.. Jól elvoltunk, aztán találkoztunk.. nagyon jó volt. És este feljött msn-re hogy fogyjak le és akkor járunk, mert ilyen szép lány mint én stb.. Igaz van felesleg rajtam 15kg. fogyókúrázok már 2 hónapja. Nagyon elkeseredtem:-(( Köszi a válaszokat 19L
2010. nov. 5. 13:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

Hagyd a fenébe ezt a bunkót. Fogyj le, ha te attól jobban fogod érezni magadat, dehogy összejöjj ezzel a pasival. Majd lesz más.


Neki talán tökéletes teste van, semmi hiba nincs rajta? Mondd azt, hogy rendben, majd találkozok veled, ha adonisz tested lesz.

2010. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

bocs, rosszul írtam


"de nehogy"

2010. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

ÚÚÚristen, de bunkó!! Ne folytasd vele a kapcsolatot, képzeld, ha már az első randin ilyen bunkó volt, mi lesz később... Szegénységi bizonyítvány.


Fogyj le, és mutasd meg neki magad úgy is, de hagyd, hogy csorogjon a nyála utánad! :) (büntesd meg).

2010. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Miatta nem kell lefogyni, max magad miatt. Ez a pasi bunkó, annyit sem érdemel, hogy kiakadj miatta. Töröld msn-ről, és keress valami normális srácot. 24L
2010. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

Hát Kiscsillag nem akarlak elkeseríteni, de a te "lovagod" egy tapló! Ha annyira szépnek találna akkor nem érdekelné h hány kg vagy, úgy fogadna el amilyen vagy.

Te jól érzed így magad? Mert SOHA NE AKARJ MÁSNAK LÁTSZANI MINT AMI VAGY! Ha eljön a nagy szerelem akkor lehetsz akárhány kg, úgy fog imádni. De ez a pasi sztem csak villogni akart veled és nem szeretni téged. Nem ér annyit egy pasi se h feladd magad! Légy aki vagy!

Persze ha téged is zavar a súlyod (remélem nem 50-60 kg vagy) akkor sportolj kicsit és fogd vissza az étkezést.

Én sem vagyok az a vékony lány, 70 kg (170 cm), de a párom így imád, elfogad és nem érdekli h ki mit mond rám.

20/L

2010. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Már lefogytam 5 kg-ot nem akarom drasztikusan... sportolok stb.. de ez nagy sz*rul esett:S :((
2010. nov. 5. 13:38
 7/33 anonim ***** válasza:
85%

elhiszem, hogy ezzel az önérzetedbe taposott. ha akarod, fogyókúrázz, de ésszel, ne koplalással. és mozogj sokat, akkor hamar lemennek a kilók. de tényleg ne állj szóba ezzel a p.öccsel. ne a külsőd miatt akarjon veled lenni.

én is azt tenném, hogy lefogynék, utána meg szóba sem állnék vele, had csorogjon a nyála. és aztán megalázni, hogy "addig nem járok veled, míg..." kitalálhatsz akármit.

2010. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
10%
:)
2010. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%

13:36

tapló paraszt vagy te is mint az a hapsi!


te pedig csajszi,ne foglalkozz vele!ugy vagy szép ahogy vagy csak nem tudja értékelni,az az ő baja!

fel a fejjel,szard le!:)

2010. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

nem az igazság fáj hanem a bunkóság,de biztos volt kitől tanulnod...na rólad ennyit


Ne törődj vele,csak az számit,hogy magadnak megfelelj.

Töröld MSN-ről.

2010. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!