Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó vagy nem bunkó?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, msnen beszélgettünk mindenféléről, exekről is, elmeséltem neki, hogy az egyik volt barátom elfelejtette a névnapomat. Egész nap smsekkel bombázott, de egyikben sem írta oda h boldog névnapot. Másnap elmondtam neki h amúgy tegnap volt a névnapom, szörnyen sajnálta, gondoltam elég bunkó volt, de a pasik már csak ilyenek, nem tudnak semmit észben tartani...

Na mármost ez a srác akivel megismerkedtem egyetértett abban, h tényleg bunkó volt az exem. A beszélgetés után kb egy héttel volt a névnapom, és elmentünk bulizni, ahová jött ez az új srác is (akkor taliztunk először). Fel sem köszöntött! Mondjátok már meg nekem, minden srác ilyen vagy csak én fogom ki ezeket?!

Még mondtam is előtte h csapunk egy névnapi bulit, szórakozunk és semmi...

egyszerűen nem értem...


2010. nov. 5. 12:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
őszintén szólva engem sem nagyon érdekel, nekem dec 4-én lesz a névnapom, de már most tudom hogy a barátom nemhogy elfelejti, de egyáltalán nem tudja hogy akkor van :D:D ez van, nemcsinálok belőle problémát, emlékeztetni nem fogom mert az milyen már. de amúgy engem sem nagyon izgat ez a névnap dolog. születésnap teljesen más mert az tényleg fontos, az ember egy évvel idősebb lesz igenis ezvárom hogy tudjon róla, de egy névnap könyörgöm...
2010. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Engem a barátom mindig felköszönt, pedig iszonyat milyen feledékeny.De például a tesóm (fiú) minden családi dolgot (szülinapok, névnapok) elfelejt.Ilyenkor mindig felhívom és mondom:"nem felejtettél el valamit?", erre a szokásos válasz:"b@sszus, már megint kinek mije van? :D"

De az gáz, hogy előtte és utána is említetted és semmit se mond...

2010. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én senkitől se várom el hogy felköszöntsön névnapom alkalmából, még a családomtól se veszem egyáltalán zokon, ha csak este jut eszükbe. Felesleges ezen sírni, és főleg bunkózni.
2010. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálam pont fordítva volt.

A valódi barátaim, köztük, egy lány sem köszötött fel szülinapomkor, akikre úgy számítottam.

Három lány köszöntött fel, akikben pozítivan csalódtam.

Egyik azért, mert én is felköszöntöttem.


A másik kettő egész helyes normális lány(ok), internetes tárkeresőn ismertem fel, és már reggel nyolckor, írták, hogy boldog szülinapot.


Pedig előben sem láttam csak képen, és csak msn-en beszéltünk. Az egyikel nem sokat, de azért annyit igen, hogy jóban vagyunk.


Az egyik csajban nagyon csalódtam, sokat udvaróltam neki segítettem mindenbe, mégsem, mellesleg, én nem felejtettem el a szülinapját.


Hulye kocsog p×cs× r×b×nc.


15 éves fiú


Poll

2010. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 LeinaBxtchh ***** válasza:

engem nem zavarna nagyon ha elfelejtené a névnapomat. a lényeg az h szeret. ha szted az a srác téged szeret akk ne érdekeljen h elfelejtette.

Leina 15/L

2010. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!