Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó vagy nem bunkó?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, msnen beszélgettünk mindenféléről, exekről is, elmeséltem neki, hogy az egyik volt barátom elfelejtette a névnapomat. Egész nap smsekkel bombázott, de egyikben sem írta oda h boldog névnapot. Másnap elmondtam neki h amúgy tegnap volt a névnapom, szörnyen sajnálta, gondoltam elég bunkó volt, de a pasik már csak ilyenek, nem tudnak semmit észben tartani...

Na mármost ez a srác akivel megismerkedtem egyetértett abban, h tényleg bunkó volt az exem. A beszélgetés után kb egy héttel volt a névnapom, és elmentünk bulizni, ahová jött ez az új srác is (akkor taliztunk először). Fel sem köszöntött! Mondjátok már meg nekem, minden srác ilyen vagy csak én fogom ki ezeket?!

Még mondtam is előtte h csapunk egy névnapi bulit, szórakozunk és semmi...

egyszerűen nem értem...


2010. nov. 5. 12:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
remélem érthető, szóval az exes eset tavaly volt, a másik pedig idén
2010. nov. 5. 12:51
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nem vette eszre a naprtarba,de elhiszem h rosszul esett:(:(
2010. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az exedet le bunkóztáttok azért amit ez az új srác is csinált akkor ez az új srác is bunkó.
2010. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

hát szerintem minden fiú iylen

és ha nagyon sajnálta akkor biztos nincs semmi baj:)

azért ennyi miatt nem kéne rá haragudnod

2010. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

utolsó: az exemre nem haragudtam mert bocsánatot kért, de ez az új srác nem!

pedig később említettem neki h névnapomra fel sem köszönött, és akkor sem volt semmi reakció! és még járni akar velem, hát akkor nem így kellene viselkednie sztem

2010. nov. 5. 13:02
 6/15 anonim ***** válasza:
" hát szerintem minden fiú iylen " Bocsi ezzel nem tudok egyet érteni. Az én barátom felköszöntött névnapomkor pedig nem is mondtam neki, hogy névnapom lesz.:D Ugy, hogy ő a kivételek közé tartozik.
2010. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
becsüld is meg azt a srácot!
2010. nov. 5. 13:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én volt barátom mindent elfelejtett szinte,én emlékeztettem ha valakinek van valamije, de figyelmeztettem a sajátomra nem fogok szólni neki, és nem kellett szólnom:)

Elég volt egy apró üzenet, tudtam hogy eszébe vagyok. VAGYIS MÁR CSAK VOLTAM!!!!

2010. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. Én is így gondolom.:) Am szerintem mondd meg neki, hogy rosszul esett, hogy nem köszöntött fel.
2010. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kit érdekel a névnap??ááá engem nem,pedig lány vagyok
2010. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!