Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hónapja szakított velem a barátom. Eleinte nagyon rosszul viseltem. Most már ott tartok, hogy nem vagyok belé szerelmes, de nem tudom elengedni. Folyamatosan hívogatom, hogy találkozzunk. Persze ő mindig kitalál valamit, hogy miért nem ér rá.
2010. nov. 5. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam félével ezelőtt.

Mennyi ideig jártatok??

Én csak annyit tudok mondani hogy az idő minden sebet begyógyít, előbb vagy utóbb.

Szerintem ő már nem akarja újra kezdeni szóval neked is össze kell szedjed magad.És keresni valaki mást persze nem most rögtön.Nyalogasd picit a sebeidet.

Én 4év után veszítettem el a párom, ennek már féléve és 3hónapja újra boldog vagyok bár nem felejtettem el még mindig de már nem érdekel.De a mi szakításunk teljesen más szerintem.Egyébként hány éves vagy??

2010. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fél évig voltunk együtt. 18.
2010. nov. 5. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 18 vagyok!

Figyelj, félév annyira nem is nagy idő az enyémhez képest!Mégis sikerült magamat túltennem.

Találtam sokkal jobbat szinte.

Próbálj eljárni szórakozni ilyesmi ismerkedni érezd jól magad most picit egyedülállónak.

Miért lett vége???

2010. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs kedvem semmihez. Így is nagyon elfoglalt vagyok. Semmire sincs időm. Alig alszok, alig eszek. Ő azzal indokolta a szakítást, hogy nem tudja már mit is érez. Lehet az volt a legnagyobb baj, hogy éjjel nappal együtt voltunk. Amikor elkezdődött a suli minden tönkre ment. Sokat veszekedtünk. Alig találkoztunk.
2010. nov. 5. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:

hmm...igen valószínű meguntátok egymást!!!

Nincs kedved jönni msnre?

2010. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De:)
2010. nov. 5. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!