Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma szakitottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakitottam a barátommal, akivel hosszú ideig voltunk együtt. Csak egy pár kedves szóra vágyom?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz most nekem! :((((((
2010. nov. 4. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szép a szemed:)Szépen írod az "s" betüt:)
2010. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen
2010. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fel a fejjel! :) eljön majd a szőke herceg fehér lovon aki a csillagokat is lehozná az égről egy ilyen lélegzetelállító lány szerelméért :p
2010. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szegény :(, miért szakítottatok? Amúgy ne aggódj, úgyis rendbejön minden, és lesz majd valaki más aki sokkal jobb lesz. Ezt most biztos nem hiszed el, de nem is kell. Mert ez biztosan így van, és nem tehetsz ellene :)
2010. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 skelton ***** válasza:
nem biztos h ide kellett volna feltenni a kérdést de ne búslakodj lesznek még lehetőségek:)
2010. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mit sajnáltatod magad ha egyszer te szakítottál vele? biztos azért szakítottál, mert szerinted okod volt rá, és ezzel a lépéssel lezártad azt ami nem volt jó. akkor most boldognak kéne lenned..
2010. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

azért szakitottam mert megütött

de nem birja felfogni hogy vége,könyörög

én ezt nem birom

2010. nov. 5. 00:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Megütött??? Akkor bizony jól tetted, hogy szakítottál! Nehogy meggondold magad, és visszafogadd!! Aki egyszer megüt, máskor is megteszi... tapasztalat.


Tudom, hogy most nagyon nehéz neked, hiszen szereted őt, de ilyen körülmények között jól döntöttél, hogy szakítottál. Nyugodj meg, próbáld elterelni a figyelmedet, a sráccal szakíts meg minden kapcsolatot. Jönni fog még az életedbe olyan fiú, aki nem fog bántani.

2010. nov. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
szerintem te vagy a hibás azért mert megütött. azért kaptad mert megérdemelted, vagy azért mert nem 100as az ember. ok nélkül senkit nem szoktak megütni. ha nem tettél érte, akkor aberráltat választottál. TE választottad magadnak és nem más helyetted, tehát ha nem vetted észre h nem normális akkor meg is érdemled. ahogy a mondás tartja: amit főztél, edd is meg. további jó étvágyat :)
2010. nov. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azért nem hibáztatnám 1ből a csajt a lényeg hogy megütötte senkinek nem szabadna 1 nőt megütnie és fordítva sem a szavaknak is van akkora súlya mint 1 pofonnak.
2010. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!