Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a barátommal?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél hónapja járunk. Előttem volt kb 50 csaja, de egyik sem volt még ilyen "hosszú" kapcsolat, mint velem. Komolyan gondolja velem, és tényleg igazán szerelmes belém - ezt bátran kimondhatom, mert biztos vagyok benne, hogy így van. Eddig másfajta életet élt, ő züllött volt, én meg jókislány vagyok, ezért elkezdett változni értem (magától... nem kellett neki mondani h változzon). Már a napi 25 szál cigi helyett csak napi 5 szálat szív, alig iszik alkoholt, mikor velem van egyáltalán nem, pedig előttem szinte minden nap kocsma min 2sör (suliidőben is). Mióta velem van, nem lóg suliból. Nem jár bulizni, nem issza le magát, stb. Nem volt kedve élni, mostmár van. Tehát meg akar változni!:) Én ennek nagyon örülök, és tényleg látszik rajta, hogy igyekszik, de van még valami, ami nagyon idegesít. Eddig mindig azzal szivatta a bnőit, hogy más csajokról beszélt nekik, pl jó a segge, de jól néz ki, stb. Erről nem sikerült leszoknia. És nézegeti facebookon a csajokat meg lájkolgatja őket mikor velem van. Az idegesít a legjobban hogy rengeteg csaj ismerőse van akivel jóban van, és van a sulimban egy csaj, akivel elég jóban van, és tudom h tetszik neki a csaj, és tudja hogy tudom, és ugyanúgy beszélgetnek msnen meg facebookon is direkt a szemem előtt lájkolgatja, meg direkt olyanokat mond a barátom h "jaaj itt a szerelmem"- mikor meglátja h bejelentkezik msnre az a csaj. Ez nagyon idegesít! És már sokszor elbeszélgettem vele ezért, de mindig azt mondja h nem csinálja többször... igaz, már visszább vett ezekkel a beszólogatásokkal, de én már ott tartok, hogy fúúúú meguntam h ezt csinálja, nagyon ideges vagyok rá, nem tudom, mit csinálhatnék? Gondoltam rá, hogy én is ezt csinálom más pasikkal, és tudom hogy zavarná is a barátomat, de ez jó megoldás?? Nincs valami jobb ötletetek? Mert nem bírom már...:( Nagyon szerelmes vagyok és pont ezért készít ki ennyire:(:( lehethogy túl féltékeny vagyok??

17/L (barátom 19/F)


2010. nov. 4. 20:36
1 2
 11/16 anonim válasza:
Jah azért írtam ezt mert nekem is tényleg ez segített. Rájöttem mit cseszek el ha elveszítem a hülyeségem miatt. És lásd 4 éve már lassan hogy nem csinálok semmit de tényleg mert így ráébredtem mindenre ! Sok sikert csajos! Drukkolok neked...
2010. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
te szűz voltál elötte? remélem gumi nélkül nem csináljátok..
2010. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi 20:58-as :) remélem itt is beválik majd. amúgy próbáltam már visszaadni, de csak kisebb dolgokkal, és úgy tűnik, elég féltékeny típus:D szóval van esélye a dolognak:)
2010. nov. 4. 21:12
 14/16 anonim ***** válasza:
ha szakitani nem akarsz el kell fogadnod az o stilusat. ha meg nem tetszik hat csak sajnalni tudlak.
2010. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem kellett hozzá egy hét... teljesen leszokott róla:) viszont most meg kicsit én szoktam rá, mert utánozni akartam h leszokjon :D de sebaj, leszokok vhogy :D
2010. nov. 16. 08:35
 16/16 anonim válasza:

20:58-as vagyok...

mondtam én hogy ezt kell csinálni de most már hagyd abba bameg XD ezt akartad megvolt úgyhogy elég volt mert leesel "lóról" :P ha túlzásba viszed

2010. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!