Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal több mint 4 év után. Csak elég érdekes az ügyünk. Nem tudom, mi legyen? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok, a volt barátom 22. Bő négy évig voltunk együtt.Az én anyám nem nagyon tűrte el nálunk, voltak nézeteltéréseik, meg szúrta anyám szemét, hogy nem egy szegény családból származnak. Mindig kaptam tőle ajándékokat, ha volt miért, ha nem. Nagyon gyakran vitt vásárolni, aminek anyám megint csak nem örült.Másfél éve voltam először több mint egy hétig a barátomnál. Mire hazamentem, anyám hazavitte a paliját,akiről tudta, hogy ki nem állhatom.Azt mondta, mostantól ott fog lakni, mert azt hitte, nekem a barátomhoz van szándékomban odaköltözni. Volt utána egy sor veszekedés, mivel még kiskorú voltam.Minden hónapban ad pénzt, amit odaadok az ott tartózkodás végett a barátom szüleinek.Ő így egyezett ki velem. Azt meg sem hallgatta, én mit akarok. Lényegtelen, szerencsére imádtak a barátom szülei, és a testvérei(akikből volt egy pár)is. Teljesen normálisan tudtak velem együtt élni, általában nem is hagyták hogy fizessek, de persze...Aztán most szakítottunk a barátommal. Ennek ezer egy oka volt, nem az hogy már nem szeretjük egymást. Egy baj van. Rengeteg dolgot vettünk felesben.Szinte a szoba háromnegyedét.Tv,ágy,szekrénysor,a gép rengeteg dolog. És ő még ennél is többet adott nekem. Most nem tudom, hogy mi legyen ezekkel...A szakítás óta egyszer hívott fel, hogy hiányzom neki...De nem érzi úgy, hogy újra szeretné kezdeni velem. Én ugyan ezen az állásponton vagyok. Nem tudom, mit tehetnék? Anyámnak a palija azóta is nálunk van, és láthatólag nem örül annak, hogy én újra felbukkantam. Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 26. 10:00
 1/2 orsybaba88 ***** válasza:

hát ez bizony elég kacifántos szori:) konkrétan mi a kérdés?

ha a barátod annyi mindent vett neked, és vettetek közösen néhány dolgot, amire igényt tartanál, beszéljétek meg, hátha odaadja, amire szükséged van.

biztos megértő lesz, hiszen ismeri az otthoni helyzetedet.

legközelebb meg majd okosabb leszel:) Egy ismerősöm úgy intézi az ilyeneket, h megbeszéli a párjával: én veszem a hűtőt, te meg a tv-t. Így aztán ha szakításra kerül a sor, akkor egyszerűen fogják, amijük van és mennek.

ez így teljesen korrekt megoldás szerintem.

2010. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
próbáljátok megy még egyszer, szerintem szeret a srác, ne foglalkozzatok mással csak magatokkal! ne figyeljetek a káros beszólásokra!
2010. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!