Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez volt párom részéről szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez volt párom részéről szerintetek toxikus viselkedés volt esetleg bennem volt a hiba?

Figyelt kérdés

Szinte 0-24 vele kellett foglalkozni, folyamatosan irogatott ha meg esetleg elfoglaltabb voltam és nem tudtam rövid időn belül reagálni mindig azzal jött hogy elhanyagolom. Sokszor már úgy éreztem megfojt túl sok volt sokszor, pedig nagyon szerettem.


Viszont mióta szakított velem, most hogy nincs nem találom a helyem, mindig és mindenhol erről a kapcsolatrol beszélek. Mintha függő lennék.


Pedig maga a kapcsolat egyébként nagyon hullámzó volt, és nem voltak olyan nagyon jo időszakok , amik meg voltak elég kevés ideig tartottak. sokszor elégedetlenkedett és vitákat generált.

Mikor vége lett és szakított mégis én akartam visszaszerezni. Azota neki van más ami még inkább padlóra küldött.

Én már tobbszor is véget akartam vetni a kapcsolatnak , de mindig remegve-sírva konyorgott hogy ne tegyem ezt , mindig megesett a szivem. Vissza tekintve a végére már teljesen kifordultam magambol , minden idegesitett, folyton fáradt voltam és ingerült szorongásom és depressziom lett.


tegnap 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Elég beszédes hogy hiányzik. Ezek szerint valahol bejött neked ez a sok dráma meg hogy valaki olyan szinten megalázkodik előtted hogy könyörög. Sajnos a másik fél megkérdezése nélkül nem tudjuk, hogy a vitákat tényleg mindig ő generálta-e. Nem azt mondom, hogy feltétlenül hibás vagy, csak rengeteg olyan eset van, hogy az egyik fél van beállítva problémásnak, holott pont a másik fél provokálja, manipulálja.
tegnap 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ott a helyes szó az 1#-nél. Lehet manipiláció a részedről. Azért, hogy harcolhass érte. Mert unalmas a kapcsolat ahogy írod. Rossz szemszögből nézed önmagad. A másik hibáit felnagyítod és magad tetteit látod tökéletesnek ami lehet még sem az. Senki nem tökély. Hibákkal együtt elfogadás az igazi szeretet, szerelem. Amikor hozzá menekülsz és szavak nélkül is megnyugszol a jelenlététől. Ha beszéltek akkor megtalálod azt a viták alatt is azt a megnyugvást a végén amire azt tudod mondani, hogy még, még kell belőle. Ezt érzed iránta? Ne hagyd el akkor! Állj ki magadért, magatokért!
tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán kapcsolatfüggő vagy és annyira függsz egy partnertől, hogy azt is képes lennél bevállalni ami xar volt, csakhogy ne legyél egyedül. Keress egy pszichológust!
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!