Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent a barátom részéről ?

Figyelt kérdés
A barátommal ugyanabban az edzőteremben ismerkedtünk meg kb másfél hónapja. Már felvetettem, hogy menjünk együtt, de elzárkózik tőle. Nem akarja, hogy kiderüljön ott ismerkedtünk össze. Így soha nem jár le velem. Inkább korán megy, mielőtt végeznék. Szerintetek?

2022. júl. 2. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Mindenkinek vannak tikkjei. Neki ez.
2022. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán nem vállal fel. Nem hiszem, hogy komolyan gondolja veled. Időtöltésnek jó vagy. Különben simán lehetne közös program. Az is lehet, hogy csajozik. Bár nem szeretnélek elkeseríteni.
2022. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég érdekes.....Nem akar felvállalni, de miért?
2022. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez gáz.

Tök mindegy hogy mi mit gondolunk amúgy , de neked nem esik szarul ?

2022. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyből az jutott eszembe hogy azért mert talán ismerkedik másokkal is ott. Jobb hagyni ezt.
2022. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézetem szerint ez csak kifogás.

A valóság alighanem az, hogy mást keres, mert Te nem jössz be neki. Másoknak viszont bizonyosan bejössz még az életben.

2022. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szégyell a edzőtársai előtt! Dobd ki
2022. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!