Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Fiúk/Férfiak! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Fiúk/Férfiak! Mit takar Nálatok a komoly viselkedés egy nő részéről? Hogy viselkedik az a nő, akit komolyan vesztek? Vagy hogy viselkedjen a nő, hogy komolyan vegyétek?

Figyelt kérdés

És hogy viselkedik az a nő, akit nem vesztek komolyan? Mit csináljon a nő, és/vagy mit ne csináljon?


Jól bőrére eresztett hozzászólásokat kérnék szépen ha lehet!


Trollok és okoskodók kíméljenek!


2019. okt. 2. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nőként írok ugyan, de nálam ez teljesen független volt a viselkedésemtol.

Voltak mindig is olyanok, akik komolyan próbálkoztak nálam, tetszettem nekik úgy, ahogy vagyok, és voltak olyanok is, akik csak szexet akartak, pedig pont ugyanolyan voltam velük is.

2019. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Részemről legyen szórakozott és vicces. Tudjon nevetni a saját ügyetlenségén és dobja fel a napomat ha vele vagyok. Nekem nem kell karót nyelt pár ahhoz hogy komolyan vegyem.
2019. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szent karrier élete párja, nem próbálja többnek mutatni magát mint ami, kommunikál, nem mindent mástól vár, nem játszmázik, tud nevetni magán is...
2019. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kinőtt a "cukcsi lávcsi szercsi" és a minden hétvégén hányásig táncolj időszakból. Aki megfelelően tud mérlegelni, megvannak a helyes fontossági sorrendjei (nem vesz ájfont ha nincs pénz enni), vannak tervei a jövőjére nézve, hűséges, nyitott, őszinte. De nem fél picit gyerekes sem lenni, jókat nevetni.
2019. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!