Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát én ezt most hogy oldjam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát én ezt most hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

barátnőm szakított velem mert azt mondta hogy már nem olyan mint régen.



és ezt nem tudom felfogni, hogy miért nem olyan, eggy kapcsolat sose lessz olyan mint az elején, de szerintem fel kell tudni fedezni az új dolgokat eggy kapcsolatban, meg minden... nagyon szeretem. mondtam neki hogy próbáljuk meg, de nemnagyon hatotta meg. mit tegyek ? nemtudnék nélküle élni.. 18 éveseke vagyunk 1 évesek.. segítsetek:S


2010. nov. 4. 16:37
 1/5 anonim válasza:

gyors reakcióra van szükség... elég egyszer odaállnod elé, és teljesen őszintén, mindennel ami tőled kitelik megmondani azt, amit ide leírtál. ha ekkor is nemet mond, akkor sajnos muszáj lesz elfogadnod a dolgot.. hidd el, nekem is volt ilyen már, csak kevesebb ideig voltunk együtt... sok sikert!

16/F

2010. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is kidobtak, én is ezt éreztem, hogy képtelen vagyok nélküle élni. Egy hónapja volt. Még mindig ő jár a fejemben egyfolytában, 8kilót sikerült leadnom, úgy nézek ki mint egy mosottszar, most várom, hogy végre elmúljon és élhessek normálisan. F/21
2010. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mondta ezt, mert kiszeretett belőled. Ezt viszont el kell fogadni.
2010. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy!:)

Pláne mikor ilyen kijelentést teszel,hogy nem tudnál nélküle élni.:) Olyan fiatal vagy még, lesz még sok barátnőd, nem kell egynél leragadni. Elhiszem,hogy borzalmasan nagyon szereted, és most nagyon szenvedsz és még vádolod is magadat, de nem te vagy a hibás. Lehet a lány is rájött,hogy még fiatal,nem akar egynél leragadni, ez előfordul. De ha már úgy érzi,hogy nem az igazi,akkor nem kell erőltetni, nem lesz jobb,hidd el nekem, velem is megtörtént már a dolog. Lépj túl rajta, ha mászol utána, csak feldühíted..ha esetleg meggondolja magát, keresni fog,egy év után már gondolom vagytok olyan viszonyban, hogy megkeresne. Addig meg ne erőltesd, lógj a haverokkal minél többet, foglald el magad, hogy kevesebbet agyalj a dolgokon. Én minden jót kívánok neked, akármi is történjen.

22/L

2010. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi, de rossz ez az egész, remélem majd meggondolja magát, szeretném nagyon, várni fogom, mert nemtudom, úgy érzem pl hpgy más olyan aranyosan nemtud puszit adni, nemtud a szemembe nézni olyan aranyosan

nemtud eggyik lány sem:/ és ez télleg így van:S

2010. nov. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!