Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Vonjam e kerdore?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vonjam e kerdore?

Figyelt kérdés
A ferjem emailozott egy lannyal 3 eve,pontosabban megtalaltam egy emailt amiben erdeklodik egy lanytol hogy hogy van es mi van vele regen nem valtottak levelet.Amugy jol megvagyunk es nem szoktam feltekenysegi jeleneteket rendezni,mert nem lattam okot ra,bizom benne es o is bennem,de most egy kisse megrenditett a dolog.Nem tortenhetett semmi koztuk mert a lany sved orszagban el es valaszt sem talaltam a mailre,de azert rosszul esett nagyon.Rakerdezzek szerintetek?
2010. nov. 4. 14:47
 1/7 Moszuke ***** válasza:

látom nagyon megbízol benne.

tedd amihez értesz. zsörtölődj.

2010. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szoktam zsortolodni kedves:)
2010. nov. 4. 14:57
 3/7 Moszuke ***** válasza:

nőből vagy. tuti szoktál. csak hazudsz^-^

szerintem ne kérdezősködj. az a lány valami régi haver/osztálytárs lehet. 1 barát.

2010. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez mi? Azért mert a férjed, már nem is léphet kapcsolatba más nőneművel?

Mi van, ha az a lány egy régi osztálytársa, vagy csak ismerőse, akivel jóban voltak és barátként megkérdezte, mi újság vele? Ennyiért minek féltékenykedni?

Ennyi erővel arra is legyél féltékeny, ha reggelente köszön az irodában a kolleganőjének...

2010. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Naaaa,most miert tamadtok engem???Ha harpia lennek mar regen kikapartam volna a szemet nem itt kerdezoskodok:)Nem maga az email szovege idegesit hanem hogy miert nem hallottam errol a lanyrol meg soha tole.Ebbol nem csinalok botranyt mert mar nem vagyok tini,es amugy meg vannak noi ismerosei es szokott veluk dumalni es tudok is rola,sosem szoltam erte mert en is beszelek ferfi barataimmal.
2010. nov. 4. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi. :) Tuti csak barátok. Ha meg 3 éve írt neki a férjed utoljára, ő meg nem is válaszolt, annyira komoly barátság sem lehet. Max csak valami régi ismerős, aki néha a férjed eszébe jut, de semmi több. Szerintem felesleges lenne rákérdezni, inkább lepd meg valamivel, hogy csak te járj a fejében! ;)

Sok szerencsét :)

2010. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi:)
2010. nov. 4. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!