Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem főz nekem a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem főz nekem a feleségem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem főz, azt mondja nem a cselédem.

Az én családomban anyám főzött az ap@mnak,és persze nekem is.

Hazaérünk a munkából, leülök a fotelba mert f@radt vagyok, de nem teszi elém a főtt ételt.

Mi olyan bonyolult ebbe?

Tegnap pizz@t kellett rendelnem.

Még arra sem volt képes hogy kifizesse, holott ő nem főzött semmit.😡😡😡

Olyan családot akartam amilyenben felnőttem. Anyám a mai napig több fogásos ebéddel vár, ha el megyek hozzá.

Hogyan értessem meg a vele hogy mi a dolga? 😠😠😠😠😠😠

Ráadásul már a ruháimat is kihagyja a mosásból.....

Mégis mit akar egész délután csinálni, eljár edzeni, eljár barátnőzni.



ma 09:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Ő is dolgozik vagy otthon van és eltartod? Mert azért nem mindegy a két felállás.
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés valobam troll. De sajnos ez egyaltalán nem ritka!


Én örömmel elvégzem a házimunka 100%at, főzök, a ferjem ele teszem a kajat, de CSAK!!! ha eltatt, és magas szinvonalon. Masképp, miett tennem?


4

Jaja Muci! Ha mégsem vagy troll! Egyenlőseg van! Ugyhogy, ha a nő kiveszi a reszet a pénzkeresesbol, akkor te is leszel szives kivenni a reszed a hazimunkabol. Egyenloseg van

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
11: „Hazaérünk a munkából…” Szövegértés, mindkettőnek van munkahelye. De valójában szerintem csak troll a kérdező.
ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13

nem kell egyből debilnek nézni csak mert átfutottam a kérdést...ezügyben meg akkor igaza van másoknak.

ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Troll kérdés a nagyobb fajtából.
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!