Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem főz nekem a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem főz nekem a feleségem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem főz, azt mondja nem a cselédem.

Az én családomban anyám főzött az ap@mnak,és persze nekem is.

Hazaérünk a munkából, leülök a fotelba mert f@radt vagyok, de nem teszi elém a főtt ételt.

Mi olyan bonyolult ebbe?

Tegnap pizz@t kellett rendelnem.

Még arra sem volt képes hogy kifizesse, holott ő nem főzött semmit.😡😡😡

Olyan családot akartam amilyenben felnőttem. Anyám a mai napig több fogásos ebéddel vár, ha el megyek hozzá.

Hogyan értessem meg a vele hogy mi a dolga? 😠😠😠😠😠😠

Ráadásul már a ruháimat is kihagyja a mosásból.....

Mégis mit akar egész délután csinálni, eljár edzeni, eljár barátnőzni.



ma 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Éhes vagy, főzöl szépen magadnak.

De szerintem te megint az a troll vagy Ki kéthetente jön ide vekengeni, hogy nem talál házicselédet.

Ha azt akarsz, fizetsz egy házvezetőnőt és kész. Igaza van a feleségednek. Ha te vagy éhes és rendelsz pizzát, miért is neki kéne fizetni? Legalább azt mondom, a feleséged tökös csaj, mert nem hagyja magát.

Annyira meg nem lehetsz életképtelen, hogy egy rántottát ne tudj összeütni magadnak. Ja, ezek szerint de.

Az, hogy a szolgalelkű anyucid elkényeztetett, az az ő dolga. Keress olyan csajt, aki ezt bevállalja, cserébe tartsd el.

ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én főzök,de engem úgymond most eltartanak,mivel itthon vagyok a gyerekkel...Ha én is meloznek,nincs ilyen ,hogy elvárja a kaját.Eszunk ami van ,neki is van keze főzni.
ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Hüpp-hüpp, anyukáddal kellett volna házasodnod:-) Provokatívan megfogalmazott kérdés, talán csak kamu, aminek a hergelés a célja. Ha mindkét fél dolgozik, el kell osztani igazságosan a házimunkát.
ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egyenlőség van. Dolgozzon!

Férfi vagyok nehogy már én főzzek!

ma 09:36
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy lusta, követelőző fotelproli vagy. Egy ilyennek én is a nyakába borítanám a levest, mondom ezt úgy, hogy a főtt ételt este a nem követelőző és extrán sokat dolgozó férjem a kanapéra kapja tálcán. Tudod miért? Mert a lelkét is kidolgozza értünk és kb semmi mást nem kell csinálnom ezen kívül.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ragebait, lapozzunk.
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Mert találtál egy bolsi nőt, aki agymosáson esett át.

Ha nem tetszik, tedd lapátra.

Mennyivel menőbb már egy neten a férfiakra fröcsögő nő, mint amelyik főz? Az a szolgalelkű, igénytelen, munkakerülő, stb.

És még a feministák jönnek az áldozathibáztatás dumával....

ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem férfi vagy te, hanem anyuci éhes pici fia.
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyenge trollkérdés. Jobb nem volt?
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő is dolgozik, te sem várod főtt étellel, és nem mosod és vasalod ki az ő ruháit. Akkor mire fel várod ezt el? Arra, hogy farokkal jöttél világra? Ha ez kell, akkor vissza lehet költözni anyucihoz, hogy a fenekedet is törölje ki. Elkényeztetett életképtelen here…
ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!