Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hagyja a ferfi hogy kilepjek az eletebol? Felsorolnatok okokat?

Figyelt kérdés

Ha hagyja h elmenjek es beletorodik, nem kapalozik, nem kerdez, nem keres megoldas. Miert?

Ilyenkor csalodott vagy tehetetlen vagy a buszkeseg netan nem is voltam fontos neki?



tegnap 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel téged, hogy mit érez, ha ott hagyod? Egyébként gondolom van valakije, vagy kinézte magának a következőt, unt téged, vagy elege volt a drámákból stb. A lényeg, hogy már nem érdekled őt, ezért jól teszed, ha ott hagyod.
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21%

Az eddigi válaszok többsége butaság.

Sajna én is pont ilyen idióta játszmázós vagyok, mint te.. elismerem, igyekszem változtatni rajta..


De futnak, kapálóznak azok a pasik, akiket érdekelsz...

tegnap 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is szakítottam az érzelemsivár, élősködő exemmel, rajtam akart spórolni.

Nem is keresett, mert nem is érzett semmit.

Pont ezért is hagytam el.

Még ahhoz is érzelmi analfabéta volt hogy legalább a gondolataiban megfogalmazódjon egy kérdés.

Nem lehetett megölelni, nem mondta hogy szeret, nem kaptam egy szál virágot sem.

Csak vacsorázni meg d.gni járt hozzám.

Azóta kapcsolatban vagyok, a bar@tom szeret, figyelmes, és tényleg vannak érzései.

Az exem azóta is egyedül van.

ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ja és azt mondta hogy nehéz gyermekkora volt, mert az anyja nem ölelte meg soha, nem mutatott semmi érzést, stb.

Fagyos anyuka, fagyos kisfia. 💩

ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12-nek

Csak azok futnak ilyen jatszmazos nok utan, akik erzelmileg eretlenek es ilyen toxikus kapcsolat kell nekik. Normalis, erett ferfi utolag orul, hogy megszabadul az ilyenektol.

ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Érett férfi 😂😂😂

Amugy érett férfi képes felelősséget vállalni, és önellátó, nem az anyuka energiáit vagy a felesége energiáit használja ki.

Az érett férfi nem a gyereke a nőnek.

Szóval ilyet még nem láttam.

ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!