Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ha a párom lekezelően beszél velem?

Figyelt kérdés

2 éve ismerem, 1 éve vagyunk együtt, baráti társaságból ismertünk meg egymást, nem ilyennek ismertem meg, hogy agresszív.

Általában ki jövünk egymással, támogatom a nehéz napjain, mellette vagyok meg hallgatom.

Ő is meg hallgat engem, de vannak konfliktusaink amikor én nem dühvel reagálok, nem kiabálok vele ha valamit pl nem ért meg, vagy nem ugyan azon a tényezőn vagyunk, de ő ilyenkor kijön a sodrából és lekezelően beszél velem és lehord mindennek ami nekem rosszul esik.

Még sosem ütött meg vagy emelt kezét rám, azt mondja sosem lenne rá képes, nem üt meg nőt, de van mikor félek tőle.

20/N


tegnap 19:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ja nehéz ismerkedni? Nyilván egyedül öregednél meg, ha elhagynád a tahót. Ja nem.

Ne azon gondolkodj egyelőre, hogy mi lesz veled 3 hónapig egyedül, hanem hogy mielőbb szabadulj tőle, mielőtt nagyobb bajba kerülsz. Tapasztalatból beszélek. Pont így jártam mint te, hogy hú de szeretem és lekezelő és agresszív, de azt mondta, soha nem ütne meg. Aztán de.

Szerintem te ne várd meg.

ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!