Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek hülye vagyok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülye vagyok ha egy olyan férfival élek aki sokszor bántó és lekezelően beszél velem és a gyermekemmel is?!

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal. Saját gyerekünk nincs. 3 éve házasodtunk össze és vettünk saját házat. A probléma az, hogy ő nagyon lobbanékony természet. Az elején is az volt, de megígérte, hogy megváltozik. Én hittem neki, mert szerettem. Pár napig nagyon szép minden, de aztán egy idő után túl lobbanékonnyá válik kis dolgoktól is és lekezelően, durván beszél velem és néha a gyermekemmel is. Többször is megkértem, hogy ne beszéljen így velem de hiába. Sok a hitel is ezért is adom nehezen a fejem a válás, pedig nagyon arra tart a dolog. Plusz nagyon néha kér bocsánatot de azt is csak úgy, ha a dolgok nagy részében neki adok igazat.
2018. márc. 17. 20:53
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
98%
Igen.
2018. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és elég nagy baj az, hogy ezt te eltűröd.
2018. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Igen, totál.
2018. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sokszor nem tűrtem el, de ha szóltam érte még lekezelőbb volt, csak mert pl nem adtam neki igazat.Már nem merek neki szólni, mert veszekedni kezd vagy bedurcizik napokra, hetekre
2018. márc. 17. 20:58
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott meg, már te is unod, lassan megkeseríti a gyerek életét is. Hmhm. Együtt maradnék vele, naná, szeretem ha belém törlik a lábukat azok akiket szeretek.
2018. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Noren1989 ***** válasza:
96%
Bàrmilyen körülmèny itt màr csak súlyosbító tènyező lehet.
2018. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek majd olyan eltorzult személyisége lesz, mire felnő, hogy ihaj... Úgy teszitek tönkre az életét, hogy nem is tudtok róla. Az ő érdekeit is nézni kéne két tányérdobálás között...
2018. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Absolute.
2018. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy veled durva és hagyod. A baj az, hogy a gyerekeddel is durva és te azt is hagyod. Neked kéne megvèdened.
2018. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!