Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek hülye vagyok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülye vagyok ha egy olyan férfival élek aki sokszor bántó és lekezelően beszél velem és a gyermekemmel is?!

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal. Saját gyerekünk nincs. 3 éve házasodtunk össze és vettünk saját házat. A probléma az, hogy ő nagyon lobbanékony természet. Az elején is az volt, de megígérte, hogy megváltozik. Én hittem neki, mert szerettem. Pár napig nagyon szép minden, de aztán egy idő után túl lobbanékonnyá válik kis dolgoktól is és lekezelően, durván beszél velem és néha a gyermekemmel is. Többször is megkértem, hogy ne beszéljen így velem de hiába. Sok a hitel is ezért is adom nehezen a fejem a válás, pedig nagyon arra tart a dolog. Plusz nagyon néha kér bocsánatot de azt is csak úgy, ha a dolgok nagy részében neki adok igazat.
2018. márc. 17. 20:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Menne a fószernak a csicska lángos. Vagy csináljatok egy dühöngő szobát.
2018. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de sajnos jogod van hülyének lenni.
2018. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minek vagy vele?
2018. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

" de megígérte, hogy megváltozik. Én hittem neki"


Ilyen SOHA nincs.

2018. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Költőnő? ***** válasza:
Igen.
2018. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt velem is gyerekkoromban. Ha jót akarsz a gyerekednek, akkor azonnal elköltözöl.
2018. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kisfiú a gyereked,számíts rá,hogy ilyen minta után igazi hímsoviniszta lesz,tök jogosan,mert az anyja,hogy így beszéljenek vele.Ha kislány,akkor csak szimplán semmire nem fogja tartani magát.
2018. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

+ hagyja


pardon

2018. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de az a te dolgod. Hogy anyának is szar vagy, az meg a gyerekeidé is.
2018. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tudod, én GYLÖLÖM apámat, amiért hagyta, hogy a mostohaanyám bántson, mert neki olyan fontos volt a punci.


7 évig éltünk együtt, anorexiás lettem, bulimiás, nem sok kellett, hogy felkössem magam.

Apa szart az egészbe, ő is engem okolt, meg mindenki kb.


Elköltöztem 6 éve, a mostohaanyámat látni sem akarom, és apámat sem igazán.


Gondold meg, ha annyira fontos a farok, okés, de a gyerekedet ne tedd ki ennek.

2018. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!