Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ha a párom lekezelően beszél velem?

Figyelt kérdés

2 éve ismerem, 1 éve vagyunk együtt, baráti társaságból ismertünk meg egymást, nem ilyennek ismertem meg, hogy agresszív.

Általában ki jövünk egymással, támogatom a nehéz napjain, mellette vagyok meg hallgatom.

Ő is meg hallgat engem, de vannak konfliktusaink amikor én nem dühvel reagálok, nem kiabálok vele ha valamit pl nem ért meg, vagy nem ugyan azon a tényezőn vagyunk, de ő ilyenkor kijön a sodrából és lekezelően beszél velem és lehord mindennek ami nekem rosszul esik.

Még sosem ütött meg vagy emelt kezét rám, azt mondja sosem lenne rá képes, nem üt meg nőt, de van mikor félek tőle.

20/N


tegnap 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Félsz tőle és vele vagy. Miért nem is nem kukáztad még?
tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez eléggé red flagnek tűnik. Mi lesz itt 4-5 esetleg több év után ha már 1 év után ott tartotok, hogy neki kell bizonygatnia, hogy nem fog rád kezet emelni?

Ha szeretitek egymást, pszichológus/párterápia.

Ha annyit nem ér meg, akkor tipli.

tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
➡️🗑️
tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Miért nem kukáztam még ki?


Pontosabb okát nem tudom meg mondani, de ez az első komoly kapcsolatom, nem vagyok az a bulizós lány, nem igazán jártam, járok buliba máshol meg nem tudok ismerkedni, interneten meg nem szeretnék mert senki sem olyan mint amilyennek ki adja magát.

Sokáig ismerkedtem Facebookon de elegem lett mert egyik sem volt tartós kapcsolat meg ilyen se veled se nélküled volt.

Szerintem újra meg kellene találnom önmagam, ha szakítanék a párommal mert már nem vagyok ugyan az.

Párterápiához meg nem tudom mit szólna

tegnap 19:55
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

#4 ne haragudj de párterápiában gondolkodni egy olyan személy tekintetében akitől félsz, az egy olyan szintű ostobaság ami inkább a sima terápia szükségességét veti fel, ahova te menj egyedül!

🤦

tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Tipikus naiv, buta, irányítható, kihasználható, manipulálható, 20 éves, önbecsülés nélküli kislány vagy.

Valamit kezdjél magaddal, mert így a paliknak csak lábtörlő leszel.

24N

tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt, hogy nem maradsz egy tahó mellett. Akkor sem, ha az első kapcsolatod...
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra. Hasonlóan beszél velem a párom. Most erősítem meg magam, amit eddig lenyomott bennem! Szembe szállok vele, és megmondom, hogy otthagyom a f@szba,ha nem fejezi be! Ezeknek nincs egyéniség máshonnan nyerik azt. Olvasd el Patrícia Evans Szavakkal verve könyvét! Most olvasom én is, korábban kellett volna.
ma 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ostoba vagy te is. Fenyegeted, mert azt hiszed jobb lesz, de nem lesz, csak úgy megsúgom. Hagyd el. Legyél már erősebb.
ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy év kapcsolat, félsz tőle, 20 éves vagy. De inkább vele maradsz, mert nehéz ismerkedni, és párterápiát emlegetsz?

Ennyire ne legyél buta.

ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!