Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban férfiatlan dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban férfiatlan dolog pszichológushoz járni?

Figyelt kérdés

Vannak problémáim, ami miatt azt a döntést láttam a legjobbnak, ha felkeresek egy pszichológust. Eddig egy alkalommal voltam és ezt nyilván be is vallottam a barátnőmnek, tudván, hogy ő kanyarból elutasítja az ilyesmit, ezen pedig kiakadt és nagyon kiábrándítónak, egyáltalán nem férfias dolognak nevezte, hogy paliként elmegyek valakihez pénzért picsogni, és hogy egy gyenge jellemre vall, nőként nem tud így érzelmileg támaszkodni rám, olvassak inkább önfejlesztő könyveket vagy beszéljek vele a problémáimról, ezzel is mélyítve a kapcsolatunkat.


Elbizonytalanodtam az orvost illetően. Ez már a sokadik nekifutás a kapcsolatunkkal, de vannak dolgok, amiken bármennyire is szeretnék változtatni, úgy érzem, segítség nélkül nem tudok, és részint pont azért is szeretnék, hogy ezúttal amennyire lehet képes legyek “egészségesen” élni mind a párkapcsolatomban, mind azon kívül.


Véleményeteket előre is köszönöm!



ma 10:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Akkor orvoshoz se jarjon, hanem gyogyitsa ki magat a betegsegekbol is?🤣
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

"Aki számomra eléri a férfi szintet az saját maga intézi az életét külső segítség nélkül."


És neked szabad segítséget kérned, mert te életképtelen vagy?

ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, lehet a 8-as választ az ostoba barátnőd írta :D
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
Buta a barátnőd nagyon, nem érdemli meg hogy rá pazarold az idődet.
ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

Nőd buta. Dehogy ferfiatlan.

A gazdagoknak pl "saját dokijuk van és mennek ha épp jól vannak akkor is.

ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Pszichológushoz járni nem nagyobb szégyen, mint fogorvoshoz. Van egy problémád, felismerted, hozzáértő segítséghez fordulsz. Ennyiről van szó.

Nyilván nem mindegy, hogy miért jár valaki pszichológushoz. Az én párom is járt egy ideig

25/N

ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem tök alap dolognak kellene lennie mindkét nemnél, nyilván nem minden apróság miatt rohangálni, hanem amikor tényleg olyan probléma van, ami hosszabb ideje fennáll. Nem lenne ennyi bunkó, frusztrált tahó ember.
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A 81%-os lepontozo tuti a zakkant baratno :D
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Most akkor orvos vagy pszichológus?
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!