Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSak kihasznál igaz? SOS

Figyelt kérdés
Elegem van a barátomból!!!!!!!!Amikor összejöttünk éppen nem volt munkám,elötte mondtam fel egy étteremben,ott 3 évig dolgoztam!Épp munkát kerestem és közölte,h ne menjek el dolgozni,van az egyik haverjával egy halastava,jöjjek oda a büfébe,legalább ö is nyugodt lesz,h nem lopják meg öket,meg nekem is lesz munkám,Namármost 7 hónapja dolgozok itt,reggel 5töl este hétig,havi 340órát dolgozok,fagyoskodok itt egész nap egyedül,és egy rohadt vasat se ad,max ha a boltba akarok átmenni,de abból ugye kaját veszek,1 hónapja könyörgök neki h adjon már 30000ft ot mert nincs egy nyamvadt edzöcipöm,meg farmerom,asszem ennyit megérdemelnék,Pont tegnap mondtam neki erre ö,majd késöbb mert nincs pénzünk,erre az elöbb nagy örömködve hiv ,h vett egy jetskit(nemtom,h kell irni)elözö héten egy aranykarkötöt 140000ért,Nem kérnék töle egy rohadt kanyit sem ha nem neki dolgoznék,full a padlón vagyok anyagilag,közbe épitkezem is (3 éve már)és nemtudom befejezni,legszivesebben otthagynám,de hova menni se tudok,anyámékhoz nem akarok,folyamat átver,Ott kéne hagynom igaz?
2010. nov. 4. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
jetski
2010. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ott kéne hagynod,meg a munkád is ha ilyen szar. Keresgélj másik munka után,habár ennél sztem még a semmi is jobb,ha nem kapsz zsét ugysem.
2010. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem hogy eddig mértnem hagytad ott...
2010. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Azonnal hagyd el!

ne hagyd hogy tovább kihasználjon!

undoritó egy pasi lehet már bocs!

2010. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁ full kivagyok,nemtudom,már rég ott kellett volna tényleg,ott is fogom már nembirom tovább,ugyse változik meg,kár ,h eddig elhittem a habozásait,és ilyen helyzetbe kerültem,amit végül is magamnak köszönhetek
2010. nov. 4. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
orulok hogy rajottel.
2010. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudtam eddig is,csak valahogy egy gyenge szar lettem mostanában,ki akartam lépni már sokszor csak valamitöl féltem,nem volt kedvem az állam a padlóról szedegetni,vicc,h 25évesen itt tartok
2010. nov. 4. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!