Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben tudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben tudnátok a helyemben együttérzőek lenni a lánnyal?

Figyelt kérdés

Minden jól működik a kapcsolatban, de a szexualitással vannak problémáink kezdetek óta. A barátnőm nagyon zárkózott, mert sok rossz tapasztalata van az exeivel. Nehezen tud orgazmust elérni, és folyamatosan az ő igényeiről szól a szex.

Azt mondta, hogy őt kidörzsöli a gumi, de tablettát soha nem fog szedni, ezért spermaölő kúppal szeretne védekezni, de az nem teljesen biztonságos, ezért megszakítással kell kombinálni.

Rendszeresen ezzel csináljuk, ami nekem nem igazán jó, mert nem mehetek el benne, a szájába még akkor se veszi be, ha megmosom, mivel nem fogja a saját hüvelye és a vegyi cucc után a szájába venni (szerinte több mosás kell, amíg lejön, de még ha nincs is így, neki a tudat is gusztustalan, hogy az előbb ott volt, hányingere van), a kezével pedig nagyon nem ügyes. Elvárja, hogy saját magamnak fejezzem be. Egy ideig hagyta, hogy a testére, de már azt sem.

A legutóbbi szexnél nagyon sokáig hajtott, mert alakult már neki az orgazmus, és olyankor szereti, ha gyorsan csinálom egy bizonyos pózban, bizonyos szögben. De a végére már elfáradtam és egyáltalán nem élveztem, de kérlelt, hogy csináljam, mert így jó neki. Végül elélvezett, de nagyon sokáig tartott. Én pedig vagy a "túlhasználattól", vagy a spermicidtől, de úgy begyulladtam, hogy mehettem az urológiára másnap, annyira fájt a pisilés és csípett az egész szerszám.

Ezt elmondtam neki, és azt is mondtam, hogy egy ideig nem szexelünk emiatt. Ő látta rajtam a fájdalmat és a kedvetlenséget, meg talán egy kis neheztelést is, és teljesen kikelt magából, hogy én mit rinyálok, nők ezrei, milliói élnek át a pasik miatt állandóan hasonlókat, biztos én is okoztam már ilyet, és egyszer őt az exe úgy bántotta szexnél, hogy vérzett is. Hangosan bőgött és szidott mint a bokrot, és amikor le akartam állítani, akkor azt mondta, egyem meg, amit főztem!

Az a probléma, hogy azóta zokog, én pedig nem tudom rávenni magam, hogy babusgassam, megvígasztaljam. Szemét vagyok ettől? Lőttek ennek a kapcsolatnak?



tegnap 23:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

10


Én is ezen akadtam ki. :D És még a nőket nevezik gyengébbik nemnek. :D Ha egy nővel történne hasonló akkor már másnap erőltetnék a pasikák a szexet. Ha nem már aznap.

tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én együttéreznék vele, de nagyon hamar elkezdenék más felé keresgélni. Rakja magát rendbe, és csak aztán kezdjen kapcsolatba az ilyen... nem értem miért kell egy új kapcsolatba ilyen szinten belevinnie a traumáit. Ez nagyon gáz és felelőtlen tőle. Egyszerűen át letél verve.
ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon onzo vagy. Termeszetes,h vhogy orgszmus(ok)hoz juttatod es nem nyafogsz,h faraszto. Nyilvan neki is faraszto ha csinalja neked kezzel szajjal.

Azt csodalom,h nrm rugott ki,hogy a terhesseget kockaztatod. Mert a foggatlo kup nem ved 100 %-osan... Siman elelvezhetsz benne veletlen vagy az elovaladektol is lehet tethes vagy ha nem megfelelo tusfurdovel mossatok magatokat elotte utana... Igy tehetbeesik elobb utobb .

ma 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Én kockáztatom a terhességet? :D Itt amúgy a kisegítőből jött a legtöbb ember? Írtam világosan, hogy neki van baja a gumival. Én azt használtam mindig is, és azt kultiválom. Tablettát nem fog szedni. Ezt a kúpos-megszakításos védekezési módszert ő találta ki, ő ragaszkodik hozzá, neki jó csak így, nem nyitott másra.


Nem természetes, hogy egy aktus közben valamelyik félnek már rossz legyen, és nem nyafogás, főleg azt is figyelembe véve, hogy egészségügyileg kárt tett bennem. Ha az természetes, hogy én orgazmushoz juttatom, visszafelé miért nem az? Ő miért várja el, hogy én beleverjem magamnak egy zsepibe és viszlát?

Neki is fárasztó, ha nekem csinálja kézzel, szájjal? Dehát NEM CSINÁLJA.

ma 00:26
 15/19 anonim ***** válasza:
8 nőként írom bolond vagy...válogasd meg kikkel kezdesz.
ma 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

"Neki is fárasztó, ha nekem csinálja kézzel, szájjal? Dehát NEM CSINÁLJA."


Mert fárasztó.


Te se csináld, ami fáraszt. Vagy annyira még nem durva a helyzet? Még nincs meg a következő nő, addig ez a szenvedés is jobb, mint a semmi?

ma 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%
MIT NEM ÉRTESZ MÉG MINDIG? Ő úgy kérte hogy csináld neki ahogy orgazmust tud átélni. Te simán átéled zsebkendő ide vagy oda. Neki NEHEZEN JÖN ÖSSZE. Nem vagytok egyformák így a prioritások sem egyformák. NE akarj rákényszeríteni olyat ami rosszul esik neki! És NE akard elvonni a figyelmet a traumájáról! Érted már? Senkit nem érdekel, hogy piros lett a pömppölőőd. Önző gyerek vagy aki nem nézi embernek a nőt csak össze akarja piszkítani valahogy minden áron de adni nem akarsz semmit. Szánalmas.
ma 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Brühühü zsepibe kell élvezni:'((

Képzeld el azt, hogy szexeltek már 25 perce, már annyira élvezed, a másik elélvez és ezzel vége az egésznek, mert téged nem juttatnak el az orgazmusig. Ja bocs, ez a barátnődnek jutott.


Ha frusztrált vagy, mert nem fröcskölheted az ocsmány, büdös nedved ahova akarod, képzeld el milyen frusztrált lennél ha minden alkalommal fel lennél izgatva, de kielegítve sosem.

Akkor hisztiznél igazán.

ma 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem tudnék együttérezni vele, mondom ezt nőként. Nem olyan emberre kell kivetíteni a sérelmeinket, aki odafigyel ránk, dehát ki másra tudná? Nyilván egy olyanra, aki megértő vele, ezért ő is azt bántja, akivel ezt megteheti...A válaszokból ítélve meg eléggé elkeseredett nők írhatnak ide válaszokat vagy értelmezni nem tudnak. Én nem ezen az oldalon kérdeznék ilyeneket. Itt a legtöbb ember sérült, és úgy is válaszol, hogy beleviszi a saját sérelmeit a válaszába úgy, hogy annak nem sok köze van az adott kérdéshez.
ma 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!