Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, nem ultok fel ketszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nem ultok fel ketszer ugyanarra a "korhintara"?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu akivel nem voltunk egyutt, csak majdnem, egyeb kulso tenyezok miatt nem jott ossze. Szeretett engem en meg mindig szeretem ot. Mar egy ideje nem beszelunk, mert az akadalyokat nem tudtuk lekuzdeni. (hogy mik voltak, arra most nem ternek ki) Ugy tunik decemberben rendezodnek a dolgok, tehat egyutt lehetnenk. Hiba volna megkeresni? Felek a visszautasitastol, hogy o mar nem probalna meg ujra. Pedig szeretett. :( Van eselye a dolognak, vagy inkabb hagyjam?
2010. nov. 4. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

1. nem külső tényezők miatt nem jött össze - ezt csak beképzeled, mert könnyebb, mint beismerni a kudarcot

2. hogy szerethetted, mikor nem is ismered? kit szeretsz, akit elképzeltél magadnak? - ismerni azt ismered, akivel együtt élsz, szeretni pedig csak azt szeretheted, akiről tudod, milyen

3. ha az előzőtől eltekintek, akkor is "szeretett" - vagyis múlt idő

2010. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 eve ismerem, jo baratom, 4500 km van koztunk, szerinted ezt bekepzeltem?
2010. nov. 4. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudok tanácsot adni ..mert én is ebben a helyzetben vagyok..-.-' :S

Szóval csak remélni tudom,h összejön :D

2010. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!