Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok tudatosan engedik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok tudatosan engedik el magukat, miután sikeresen bepasiztak, és szednek fel 10-20 kilót?

Figyelt kérdés

Sok ilyet látni sajnos. Míg pasifogó üzemmódban van, a csaj sportol, odafigyel az étkezésre. Aztán ha megvan a kiszemelt pasi, akkor hirtelen no sport, yes chips és nutella, felszalad 10 kiló plusz. Persze a pasas ne tegye szóvá, mert ő lesz a felszínes szemét.


Ez tudatos stratégia vagy ösztönösen jön?


ma 06:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nincs ezzel gond ha mindketten híznak. Akkor kellemetlen ha az egyik figyel magára a másik pedig leszarja.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
21%
#10 ugyanaz az oka, ami nálatok. Egészségtelen szarokat zabáltok és nem jártok sportolni. Rátok is fel fog szaladni még 10-20 kg, ha így folytatjátok, ne képzeld magad különbnek náluk x:
ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet általánosítani, aki hízásra hajlamos, arra jönnek fel a kilók, aki meg nem úgy van genetikailag kódolva, arra semmitől sem fog 15 kiló feljönni. De ha drasztikusan változik a testkép a kapcsolat kezdetéhez képest, benne van a pakliban, hogy a másik már nem fogja olyan vonzónak találni, vagy kiszeret belőle (és egoista módon akkor is, ha közben ő is felszedett jó pár kilót).
ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
#12-es, mondtam én, hogy csak ő hízott?? Azt írtam mind a ketten. Tanulj meg szöveget értelmezni. Amúgy közöd nincs hozzá....
ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14 nem azt írtam, hogy a párodnál ne képzeld magad különbnek, hanem azoknál, akik 20+ kilókat szednek fel. Ti is ugyanazon az úton haladtok, ugyanolyan lusta vagy és túlsúlyos, mint ők :D


Vicces, mikor az szól be másnak szövegértelmezésről, aki maga nem tud szöveget értelmezni😂

ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én híztam, 14 kilót biztosan. Egy idő után meg sem próbáltam tetszeni a páromnak. Szerintem egyénfüggő, ki miatt kezd el hízni. Én össze-vissza kezdtem el enni, mert stresszeltem az exem mellett. Miután túlléptem rajta, lefogytam 24 kilót. A mostani páromnak szeretnék tetszeni és ezt nem is érzem megterhelőnek.
ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem azt enni, amit ő, mert így egyszerűbb volt az élet. Rajta nem látszott meg, rajtam annál inkább. Egy ideje sikerült visszatérnem a korábbi életmódomhoz, és keservesen leadtam a kilókat. Ha azt enném, mint ő, szerintem már plusz 40 kilónál tartanék.
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!