Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baja az a szüleimnek...

Miért baja az a szüleimnek hogy bepasiztam a nyaralásunkon?

Figyelt kérdés
Pedig már 17 vagyok és csak 2 éjszaka nem aludtam otthon de ott voltam a szállodában csak másik szobában.Úgyse látom őket többet mert több ezer km-re laknak tőlem akkor meg mi bajuk.Ráadásul öcsém is becsajozott bulizni is elment szó nélkül reggel jött haza és a nyaralás végén kijelentették hogy "soha a büdös életben többet nem jöttök velünk sehova" mert idegeskedtek miattunk pedig mindketten perfekt angolok vagyunk világ végéről is vissza találnánk.Minek így felfújni az egész dolgot?Elég önállóak vagyunk már...
2015. aug. 31. 19:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
ha nem érted mi a baj, akkor gyerek vagy
2015. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

én sem értem, mi bajuk a szüleidnek, végül is 17 évesen teljesen normális, hogy egy nyaraláson több pasassal egyéjszakás kalandba bonyolódsz és a szobájukban "alszol"


<facepalm>

2015. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
34%
17 éves vagy,ráadásul magyar lány.A legtöbb külföldi pasinak pár olcsó numeránál nem is vagy többre jó,mert unblock a magyar nőket nem nézik sokba,amit valahol meg is értek,de más részről ég is a pofám miatta,mert nő vagyok.
2015. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
én se értem mi bajuk van veled, teljesen normális hogy ribizli vagy. átlagos dolog, hogy friss ismeretségből egyből lefekszel nem tudom hány pasival.
2015. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

A szüleiteknek az a bajuk hogy nem szóltatok arról hogy hol és kivel lesztek, ennyi.


Én is voltam már így nyaraláskor hogy megismertem egy helyi lányt igaz Horvátországban voltunk, apartmanba a lány is a szomszéd utcába volt a szüleivel, mindketten magyarok vagyunk mint kiderült csak alig 40 km-re lakunk egymástól. A szüleim mondták hogy jó mehetek csak ésszel és ne menjek olyan helyre amit nem ismerek hogy hol van és nem találnék vissza. Bár szüleim engem nem féltettek akkor 16 évesen, jobban féltették a 24 éves felnőtt lány tesómat aki még a szomszéd faluból is alig bírt tájékozódni hogy melyik buszra kell szállnia hazafelé és melyik irányba. Én szóltam akkor nyaralás alatt hogy a csajnál leszek valószínű egész éjszaka, ne idegeskedjenek, nem is volt ebből probléma. De abból viszont igen hogy kint a tengerparton szó nélkül mentünk el a lánnyal sétálni egy eldugottabb helyre picit kettesben romantikázni. Nem mentünk vízbe meg semmi csak nem voltunk szem előtt, nem tudták hol vagyok, és amiatt jött is a seggberúgás de ez jogos is volt. A lánnyal sokáig voltunk együtt 2 hetente találkoztunk hétvégente egyszer én mentem egyszer ő jött hozzánk, a szüleink is a nyaraláson ismerték meg egymást, csak ezért támogatták a dolgot hogy együtt nyaraltunk és sok megtervezett családi programon nem vettem részt de meg is értették, örültek hogy jól éreztem magam és lett barátnőm.

2015. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem értem mi ebbe a nagy dolog nekik se nekem se jelentett semmit csak egy jó este..
2015. aug. 31. 19:18
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
szegény szüleid...gondolom ezek után, hogy kiismertek bulizni se fognak engedni.
2015. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Mit mondjak, ilyenkor örülök, hogy nincs lányom. A fiamtól is nehezen viselném, hogy a családi nyaralás alatt intéz egyéjszakás numerákat, a 17 éves lányom qrválkodásától pláne nem lennék boldog.
2015. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 gnoomage ***** válasza:
84%
Az h 17 évesen össze fekszel kvázi idegenekkel egy másik országban? Ha nem veszed észre mekkora ri,banc dolgot teszel, akkor sajnos már az vagy...
2015. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

Ó persze. A világ legnormálisabb dolga, hogy 17 éves ismeretlen pasikkal összefekszik egy idegen országban.


"mindketten perfekt angolok vagyunk"

Csak az ész hiányzik.

2015. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!