Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baja az a szüleimnek...

Miért baja az a szüleimnek hogy bepasiztam a nyaralásunkon?

Figyelt kérdés
Pedig már 17 vagyok és csak 2 éjszaka nem aludtam otthon de ott voltam a szállodában csak másik szobában.Úgyse látom őket többet mert több ezer km-re laknak tőlem akkor meg mi bajuk.Ráadásul öcsém is becsajozott bulizni is elment szó nélkül reggel jött haza és a nyaralás végén kijelentették hogy "soha a büdös életben többet nem jöttök velünk sehova" mert idegeskedtek miattunk pedig mindketten perfekt angolok vagyunk világ végéről is vissza találnánk.Minek így felfújni az egész dolgot?Elég önállóak vagyunk már...
2015. aug. 31. 19:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
58%

19: jó fejnek tűnsz, szexelünk?


NA, kérdező, kb ezt csináltad. Ugye, hogy gáz?

2015. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, egyrészt ha nem érted, hogy a szüleidnek ez miért baj, akkor tényleg nagyon gyerek vagy agyilag.


Másrészt kérdeznék tőled pár dolgot:

1. Mi lett volna, ha a kaland után később otthon kiderül, hogy elkaptál valami nemi betegséget?

2. Mi lett volna, ha áthívja a haverjaid, téged leköt, és jól megerőszakolnak, majd otthagynak a francba? Idegen országban a büdös életbe nem lett volna esélyetek a tetteseket elkapni.

3. Mi lett volna, ha elrabol?

4. Mi lett volna, ha bántalmaz, és elmenekül?


Nagyon hajlok afelé, hogy ezt csak egy iskolakezdés miatt aggódó és unatkozó nyomorék írta ki provokálásként.

Viszont ha mégsem az, akkor én anyádék helyében sehova sem engednélek el többet.

2015. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi kérdező, holnap mindenképpen suli van, hiába írsz ki ilyen provokatív kitalált kérdéseket.
2015. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
55%
Legfőképpen talán az, hogy a hülye 17 éves lányukért meg a még hülyébb még fiatalabb fiukért törvényileg ők felelősek, tök mindegy, hogy kinek a csodás ötlete volt, hogy vadidegen, "normálisnak tűnő" pasikkal, csajokkal elmenjenek... rohadt nagy mázlid volt. Lehetett volna az is, hogy elkábítanak, megerőszakolnak, kirabolnak, eladják a vesédet, a piától leszel rosszul... és ezért őket fogják előszedni, akármennyire nem tehetnek róla. Ha már elmúltál 18, olyan felelőtlenül viselkedsz, ahogy akarsz, addig meg azt teszed, amit a szülők mondanak, főleg, ha olyan dologra készülsz, ami lehet veszélyes is.
2015. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Költőnő? ***** válasza:

*khm-khm*

trolllollloooo

2015. szept. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
költőnő..sajnos nem olyan biztos hogy kamu, én ismerek ilyen lányokat. Csak az nem kapja meg őket aki nem akarja,és még büszkék is, hogy milyen jól keresnek vele suli mellett. Ja igen, még ők is bőven 18 alatt vannak.
2015. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, el kell, hogy keserítselek, de egy embert képtelenség megismerni 1 nap alatt. Ha te pedig 1 napos beszélgetés után leszűrted, hogy rendes, és le is feküdtél vele, az csak azt bizonyítja, micsoda iszonyatosan naiv GYEREK vagy, akit nagyon könnyű becsapni.

Azt nem fordult meg a fejedben, hogy csak neked játszotta el magát, mert ágyba akart vinni? Az nem jutott eszedbe, hogy talán hazudik?

Egyáltalán mit csináltál volna, ha valami gond történik, vagy elkapsz valami betegséget, esetleg terhes leszel?


A szüleidnek tudod pontosan ez a problémája, hogy ilyen könnyelmű vagy, nem gondolsz bele a kockázatokba, és 1 nap után már oda is adod magad valakinek, mint valami olcsó r..banc. Ilyen mentalitással nagyon csúnyán ki fognak használni, ez a pár srác meg már meg is tette. Nem magával a szexszel van a baj, mert legyünk őszinték, manapság a 17-18 éveseknél ez már "átlagos", hanem azzal van a baj, hogy ilyen könnyen megbízol olyan emberekben, akit csak 1 napja ismersz.

2015. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom.


Végül is csak a szüleid azt sem tudták egy idegen országban hogy merre vagy az éjszaka kellős közepén, aztán kiderült, hogy 17 évesen pár totál idegen fiú ingyenk...rvája voltál 1 nap ismertség után.


Tényleg nem értem, mivel is van baja a szüleidnek.....

2015. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"Úgyse látom őket többet mert több ezer km-re laknak tőlem akkor meg mi bajuk."


a gyerek láthatását nem korlátozhatod majd, szóval ez közel sem biztos

2015. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Ilyen mentalitással nagyon csúnyán ki fognak használni, ez a pár srác meg már meg is tette."


Ezt nem teljesen értem, hogy egyrészt ha a csaj dugni akart, és megdugták, akkor az miért kihasználás? Az lenne kihasználás, ha elhitetnék vele, hogy csak dugás lesz, aztán másnap egy fürdőkádban ébredne műtéti heggel a hasán, a veséje meg Ukrajnában... Másrészt ha ő ennyire könnyen kapható, akkor valszeg a srácok is, akikkel összeakadt, tehát egyiknek sincs túl nagy jogalapja lenézni vagy leingyenqurvázni a másikat. Ha az én gyerekem csinálná ezt, azért szidnám le, mert idióta módon viselkedett és veszélyes dolog vadidegenekkel mászkálni, másért nem.

2015. szept. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!