Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baja az a szüleimnek...

Miért baja az a szüleimnek hogy bepasiztam a nyaralásunkon?

Figyelt kérdés
Pedig már 17 vagyok és csak 2 éjszaka nem aludtam otthon de ott voltam a szállodában csak másik szobában.Úgyse látom őket többet mert több ezer km-re laknak tőlem akkor meg mi bajuk.Ráadásul öcsém is becsajozott bulizni is elment szó nélkül reggel jött haza és a nyaralás végén kijelentették hogy "soha a büdös életben többet nem jöttök velünk sehova" mert idegeskedtek miattunk pedig mindketten perfekt angolok vagyunk világ végéről is vissza találnánk.Minek így felfújni az egész dolgot?Elég önállóak vagyunk már...
2015. aug. 31. 19:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%

amúgy nem bepasiztál, csak könnyű numera voltál kiéhezett pasiknak, akik most tuti rajtad röhögnek. remélem egyikőtök se kapott el a másiktól semmit.


de szerintem ez kamu, ekkora ri.nc nem létezik a földön.

2015. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
81%

Mert aggódtak miattatok!

Nem az a baj, ha valaki elmegy bulizni, hanem, hogy nem tudják, hogy hol van. Ha baj van, nem tudják, hol keressék.

Féltenek, mert akkor elég felelőtlen lehetsz, ha nem szóltál, hogy hova mész, kikkel. Akár 4 pasi is várhatott volna a hotelszobába és szépen végigmennek rajtad mind, vagy megvernek, vagy elkábítanak valamivel. De el rabolhatnak és eladhatnak k_urvának. A mai világban sok minden megtörténhet.

Remélem, legalább azt nem hagytad, hogy fotókat vagy videót készítsenek rólad a pasik.

2015. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
68%
Ingyen kur*va voltál.
2015. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Azé ne legyük korlátoltak manapság a 17éves lányok többsége ezt csinálja még ha a szülei nem is tudják. De egy CSALÁDI nyaraláson ahol az lenne a lényeg hogy együtt legyetek...
2015. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
78%

"Remélem, legalább azt nem hagytad, hogy fotókat vagy videót készítsenek rólad a pasik."


Persze hogy nem bízta ezt rá a csávóra. Egyből ki is rakta instgramra meg élőbe streamelte a youtubeon.

2015. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem olyan fiúk voltak.Korombeliek és előtte beszélgettem is velük egy napig látszott h normálisak
2015. aug. 31. 19:45
 17/30 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén remélem, hogy a 17 éves lányok többsége nem fekszik össze néhány naponta ismeretlen pasikkal. Ne nézz már qrvának egy egész generációt.
2015. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
78%
Erre nem tudok mit mondani... Ekkora hülyeséget..
2015. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
77%

16: Ebből is látszik,hogy gyerek vagy.

Ha valakivel hetekig, hónapokig beszélgetsz, ismerkedsz, akkor is lehet veszélyes és durván kihasználhat.

1 nap alatt nem lehet senkit sem kiismerni, főleg nem 17 évesen, kevés élettapasztalattal.

És a legtöbb rossz ember, nagyon szimpatikus tud lenni, normálisnak tűnik, különben nem dőlne be nekik senki.

Azzal nincs baj, hogy buliztál, még azzal sem, hogy szexeltél. Az a baj, hogy hogyan. Nem szóltál, nem voltál körültekintő, nem vigyáztál magadra. Csak a szerencsén múlott, hogy nem lett semmi baj.

Te mit szólnál, ha anyukád vagy apukád eltűnne, egész éjjel aggódnátok érte, hogy hol lehet, mit csinálhat. Aztán másnap reggel előkerülne, hogy mi a bajotok, ő csak bulizott meg szexelt.

2015. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
73%

" előtte beszélgettem is velük egy napig..."


Megkérdezhetem hogy, a két jól ismert szimpatikus fiatalemberrel 1 menetben dugtál? :)

2015. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!