Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kortol fugg a szerelem?

Figyelt kérdés

Trolloknak tl;dr lesz, szal el is lehet hagyni a harcteret.

Koszi!


Azoknak akik esetleg ertelmes hozzaszolassal rendelkeznek, ime:


20 eves fiu vagyok. 14 eves koromban beleszerettem egy lanyba (vegul nem jartunk mert fiatal voltam, tapasztalatlan, es ugymond elloktem magamtol), es azota nem tudok szerelembe esni.

Es a szerelem szo alatt nem azt ertem amit valoszinuleg a legtobb ember annak hisz, hanem igazi szerelmet.

Volt mar baratnom azota, jo volt, szep volt de nem voltam szerelmes. 6 eve nem ereztem ugy mint akkor.


Egyszer felhivott hajnal 1kor, hogy azon a helyen vagyok-e ahova mind2en eljarunk evente bulizni. Mikor meghallottam a hangjat ugy ereztem majd fel gyulladok, kihagyott vagy 3at a szivem es eloszor nem tudtam megszolalni. Kib@szott 4 ev utan.

14 eves koromban erte keltem fel nap mint nap, majd meg 3 evig csak ot kerestem az iskola folyosokon.

Ha vele voltam ugy ereztem hogy SEMMI nem szamit, minden csak jo lehet.

Tegnap vele almodtam es sirva ebredtem fel...


De ez nem is gond, en legalabb elmondhatom magamrol hogy voltam szerelmes, meg ha nem is teljesult be.


Viszont az erdekelne hogy az ilyen eros erzelem az vajon csak a gyermekkori felhotlen gondolkodasnak koszonheto, vagy erettebb fejjel is lehetseges?

Konkretan a kerdesem az hogy lehet-e idosen szerelmes az ember, vagy mar csak a "jol osszeszoktunk, hat egyutt vagyunk" tema jatszik?


Remelem pozitiv valaszokat kapok!

Elore is koszi mindenkinek!


Ui.: Bocs az ekezetek (illetve azok hianya) miatt. Angol a billentyuzetem.


2010. nov. 4. 04:25
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én ezt nem olvasom el,reggel van mégxD
2010. nov. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szabad a lány, akkor el kell hívnod randira. Vagy lesz belőle valami vagy nem. Csak így tudod ezt lezárni.

Nem függ az életkortól.

2010. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne korfüggő?

Az első szerelem persze különleges, de ez nem jelenti azt, hogy később nem lehet szerelmes az ember. Az intenzitás az időről-időre változhat kicsit.


19 évesen, az első barátnőmbe szerelmes voltam, az utána következőkbe nem annyira, most viszont, 27 évesen a jelenlegi barátnőmbe nagyon is szerelmes vagyok. :)

2010. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!