Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj ha nem alakult nálam ki?

Figyelt kérdés
Ezen a héten lesz 4 hónapja hogy van barátom, és még nem vagyok szerelmes, szerintetek ez gáz hogy nem érzem még azt a lángolós fülig szerelmes vagyok odáig meg vissza vagyok érted érzést? mert előző barátomnál ezt éreztem.. bár a mostani barátom sokkal jobb mint az előző de a mostani fele annyit nem tesz meg értem mint a volt barátom, lehet h az előző kapcsolatomba nem a srácot hanem azt szerettem amiket megtesz értem? és ha most nem vagyok szerelmes az még kialakulhat vagy ennyi idő után már illet volna? persze nem tudok a srácra unni mert szeretek vele lenni, minden vele töltött persze egy újabb kihívás..De szeritem ő se szerelmes, vagyis megkérdeztem és aztmondta ha dili vagyok akkor nem, de nem tudja, és vissza kérdezte és mondtam hogy én nem vagyok az..pedig ilyenkor olyan tisztán kéne érezni a felhőtlen boldogságot, nem ?
2010. nov. 3. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

ááá,4hónap az 4hónap....

te már em lesze ebbe a pasiba szerelmes!

2010. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

necces


Jól látod te a dolgokat, de nehéz jót mondani. Most akkor próbálj összejönni egy harmadikkal? Nem biztos, hogy jobban járnál vele. Szal a fene tudja, te érzed, hogy jó-e vele. Ha nem jó, akkor vége, de ha egyébként semmi gond, akkor miért ne maradnál vele?

2010. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó pasi, örülök hogy a barátnője vagyok,úgy feküdtem vele le hogy érezem hogy szeretem és igen vele akarok lenni, csak elég kevés a kedveskedés a figyelmesség stb.. pedig már annyi mindennel le tudott volna venni a lábamról, főleg ő, milyen pasi de nem hódít meg.. pedig mindenével megvagyok elégedve ami nagy szó mert minden pasiban a hibát keresem és benne még ha van is, nekem az annyira lényegtelen mert azt sem látom hibának, sosem undorodtam el tőle vagy ilyesmi,imádom minden egyes kis mozzanatát meg azon vagyok hogy járjak a kedvébe, de nem hiszem hogy szerelem.. és én akarom érezni azt a lángolós dolgot.. de ha azt mondanám neki akkor elbizonytalanodna velem kapcs?
2010. nov. 3. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt a kis részt ne beszéld meg vele mert--> erőltetve fogja csinálni és az még roszabbul sülhet el. Szal ne rőltesd rá ezt a szerelmi lángolós dolgot. De pl. lehetne figyelmesebb, picit küzdhetne érted. legyél elérhetetlenebb és hátha teper majd jobban is!
2010. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a hátulütője, ha csak szimpla felszínes vonzalom hatására járni kezdtek. Én mindig meg szoktam várni, hogy szerelmes legyek, vagy hogy legalább érezzem, hogy kezdek az lenni. Lehet, hogy így csak feleannyi kapcsoaltom volt, mint másnak, de az ilyen problémákat, na meg azt, hogy hacsak nem ő is tudatosan így jött össze veled, azt, hogy ezzel át**szod a másikat, elkerültem.
2010. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!