Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért alakult ki nálam?...

Ez miért alakult ki nálam? Van valami neve is ennek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és mindig is ódzkodtam a vértől meg ilyenektől. Az hagyján, ha baleset van, vagy valaki szimplán összeesik vagy rosszul van, akkor én is rosszul leszek. :d Sőt, gyakran elég, ha ilyenekről csak beszélnek előttem. Ez már nem normális, nem? Pl legutóbb akkor voltam rosszul, mikor vki azt ecsetelte, hogy hogyan vették ki a petefészkét, részletezte meg minden vagy 5-10 percig. Én meg ahogy hallgattam próbáltam nem odafigyelni, de levert a víz, elgyengültem, teljesen lesápadtam, és még ülni sem volt erőm... :S Elég rossz tud lenni. Autóbalesetet is mikor láttam, akkor is ez volt. Ez valami fóbia?
2010. jan. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már jócskán benne vagyok a korba, de képzeld a buszon két asszony arról beszélgetett, hogy milyen műtéten esett át nem rég. Na én szépen elkezdtem szédülni, leizzadtam és ledőltem az ülésről. Abszolút nem bírom az ilyeneket hallgatni, pedig saját magamat szúrom már közel 40 éve inzulinnal. Ha magamnak csinálok ilyeneket, vagy megszúrom az ujjam semmi bajom. De ha valaki vérről, meg operációról beszél, én képes vagyok elájulni.
2010. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia igen ez vér fóbia ... itt olvashatsz pár dolgot

[link]

2010. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:) Szóval akkor nem én vagyok egyedül ezzel.

Igen, az inzulinnal nekem sincs bajom, mert anyu is egy időben adta magának, mikor tesómmal terhes volt, meg osztálytársam is előttem szokta, azt fapofával végignézem.

De a többi...

2010. jan. 29. 21:29
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi 2.! Végre ezt is tudom.

Elolvastam, ez igaz rám. Na ja vérvétel... Eleinte nem voltam rosszul, de az utolsó 2-nél már igen. Az egyiknél mikor behívtak, a kint mellettem ülő öreg néni elájult, ezt közölték bent, aztán nekem sem kellett több.:D Utolsónál meg nagyon koncentráltam, hogy hogy jól vagyok, jól vagyok, mindjárt vége. Vége. Nem is vagyok rosszul. Boldogan kimegyek, leülök. És kezdődik, le kell feküdnöm, mert gyengülök. :)

2010. jan. 29. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

áhh nyugi ez normális nagyon sokan vannak ezzel így


nekem pl semmi bajom az ilyenekkel sőt az orvosi műsorokat is imádom DE 1x egy ismerősünk mesélt a kórházról ahol akkor dolgozott ahol a rákos gyerekek voltak én olyan rosszul lettem tőle (fizikailag) hogy majdnem hánytam mag rázott a hideg :S

2010. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!