Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kicsit túlságosan is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kicsit túlságosan is kijön a barátnőmmel…felhozzam neki még egyszer?

Figyelt kérdés

Pár hete barátaimmal elmentünk biciklizni négyen, 2 barátnőm az egyetemről, a barátom és én. A barátom már találkozott mindkét barátnőmmel, de az egyikükkel, legyen Ancsa, már háromszor is mert mentünk korábban duplarandizni.


Szóval háttérsztori: a 20 p bicikliút során úgy alakult, hogy én a 4. lány mellett bicikliztem és beszélgettünk, míg barátom és Ancsa előttünk tekertek. Mivel a barátnőm biciklije nem volt a legjobb állapotú, és ő amúgy is kicsit kevésbé sportos, lemaradtunk, barátom meg ment tovább Ancsával észre sem véve hogy mi másfele mentünk. Végül mindannyian leértünk a tópartra, ott nem volt semmi gáz. Viszont hazafele meg akartunk állni egy boltban - mondom én ismerem a környéket, menjünk ebbe az irányba. Ancsa viszont egy másik útvonalat mutatott (ami egyébként hosszabb volt mivel nincs helyismerete) a barátom vele ment, így végül megint lemaradtunk barátnőmmel és másik útvonalra tértünk rá hiszen nem tudtuk hogy ők merre mentek. Végül megint 20 p után visszatértünk a faluba, mi ugye később…


Azt tudni kell, hogy barátomnak egyik kedvenc fantáziája engem más lányokkal elképzelni. Engem kicsit zavart, de belementem korábban mert tetszett hogy neki tetszik. Szóval korábban már eljátszottunk a gondolatával hogy egyik gyerekkori barátnőmmel, akit ő is ismer, hármasban csinálnánk.

Na most, pár nappal a biciklis incidens után barátom felhozta, hogy nincs-e valaki új akivel szívesen csinálnám a falunkból. Ancsa is a mi falunkban él, és minthogy nincs sok barátnőm aki szintén itt él, már kezdett rossz érzésem lenni. Mondtam neki, hogy nem jut eszembe senki akivel szívesen csinálnám…végül ez abba is maradt. Aztán a következő hétvégén véletlenül összefutottunk Ancsával egy randiból hazafele menet az utcánkban. Feltűnt hogy sokat néznek egymásra a barátommal, de hát beszélgettünk hármasban, nem kerítettem neki nagy feneket. Ancsa említette, hogy a barátja nincs a faluban, mert hazament meglátogatni a szüleit. Pár nappal később, mikor barátommal kettesben voltunk megint felhozta a hármas gondolatát, és hogy álmában valamelyik barátnőmnek írtam hogy csatlakozzon de nem tudja ki volt. Később hozzá tette, hogy miért ne írnék az Ancsának, úgyis otthon van egyedül (persze fantázia részeként).


Nekem ez már teljesen kiverte a biztosítékot, mert az volt az érzésem hogy mi van ha róla fantáziált már a hét korábbi napjain is amikor én nem voltam otthon.


Mondtam neki, hogy rosszul esik nekem ez a hármas fantázia, mert az az érzésem hogy nem vagyok neki elég. Teljesen megértő volt és azt mondta hogy többet nem hozza fel. Viszont végül nem mondtam neki hogy ez az egész Ancsás helyzet is mennyire furcsa volt nekem.


Ez már egy hete történt, de még mindig bizonytalan vagyok. Érdemes felhozni még egyszer?



ma 16:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ezt felesleges eltűrni!
ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Behányok az ilyen fasziktól 🤮
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Le akarom szögezni, hogy már az elejétől fogva kijelentette hogy ezeket a fantáziákat sosem akarná valóra váltani, mert fontos neki a kapcsolatunk. Amikor nincs kifejezetten szex hangulatban még rosszul is érzi magát miatta. Igen, én bízni akarok abban, hogy meg tudjuk beszélni, de a válaszok alapján elbizonytalanodtam. Azért azt megköszönném ha valaki az eredeti kérdésemre válaszolna.
ma 18:10
 14/23 anonim ***** válasza:
80%

MI az hogy sosem akarná?? De hát valóra váltotta :DDD

És most még próbálkozik, simulgat, hogy így úgy álmodott... könyörgöm...

ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz? Csináltuk valaha is hármasban? Nem. Valóra lett váltva? Nem.

Ha arra gondolsz, hogy megosztotta velem a fantáziát, igen ez megtörtént. Ezután mondtam neki hogy nekem ebből elég, és azóta nem is hozta fel többé.

ma 18:16
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

felesleges felhozni, itt nem az a szempont, hogy ő mit akar, hanem hogy te mit akarsz, valószinűleg elhiszel mindent neki, és a kételyeidet elégé eloszlatja, megfelelési kényszered van, és most már ezekután paranoiás is fogsz lenni, hogy vajon mit csinál, ha nem látod.

a leirásod alapján irtam amig a kétely a fejedben van mert már ott van addig nem leszel boldog, és ezzel az örül mániával nem is erősiti az önbizalmadat.

kérdésem, hogy azt irod, hogy ha nincs szexhangulatban akkor vajon miért volt neki fontos elmenni a barátnőddel egy másik uton és nem veled tartott?

te is látod ezeket a jeleket, miért nem akarod észrevenni?

vagy engedd szabadjára és csináljon amit akar élje ki a vágyait igy sokkal könnyebb, mint örökké abban a kételyben maradni, hogy vajon milyen lett volna kiélnie, élje ki élje meg nem lehet ezeket elfojtani, ha annyira akarja megélni, te pedig ne áldozd be magad, mert örökre megutálhatod a szexet, vagy belevisz egy olyan élethelyzetbe, hogy nem vagy önmagad..

ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

“kérdésem, hogy azt irod, hogy ha nincs szexhangulatban akkor vajon miért volt neki fontos elmenni a barátnőddel egy másik uton és nem veled tartott?

te is látod ezeket a jeleket, miért nem akarod észrevenni?”


Igen valószínűleg vakítom magam, de most az hogy a barátnőmmel megy másik úton azért nem jelenti azt hogy éppen szexelni akart volna vele…nem teljesen értem ezt az összefüggést

ma 18:21
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Véded a bántalmazót! Tök egyértelmű, hogy az agymosás sikeres volt.

Nem sok idő és jönnek majd a további perverz ötletek, ami téged depresszióba rak. Ez egy lassú haldoklás. Bizonytalanság, kétely, féltékenység, hasonlítgatod majd magad más nőkhöz... Ez nem játék! Mesteri manipuláció.

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor nincs kifejezetten szex hangulatban még rosszul is érzi magát miatta."


Ez egy ordas nagy kamu!

Ez a manipuláció része, hogy elhitesse veled, hogy ez neki nem fontos... aztán cseppenként újra előjön ezzel...és szépen hozzászoksz a gondolathoz. Ami ellen az elején lázadtál az most már az életed része lett... Patika mérlegen adagolja, hogy észrevétlenül megszokd, hogy az lesz, amit ő akar. Kettőt hátra lép hármat előre. Ez a taktika része.

ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj vele róla, máskülönben nyomasztani fog ez a helyzet. Illetve féltékennyé fogsz válni. Plusz ott a barátnőd, ő is képben lesz a jövőben is. Szerintem mondd el neki azt amit éreztél akkor. Illetve azt is hogy neked ez nem fér bele, rosszul esett. Átgondoltad képtelen lennél hármasozni és többet ne utalgasson erre.
ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!