Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban úgy tűnik, hogy 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban úgy tűnik, hogy 1-2 évtizeden belül megszűnnek a “klasszikus” párkapcsolatok?

Figyelt kérdés

Egyre inkább arra haladunk, hogy belátható időn belül a ma ismert párkapcsolatok megfognak szűnni. -legalábbis így látom most

Mindenki csak a rövid élvezetek keresi amíg jól érzi magát, aztán tovább áll és ennyi, senki nem akar már a társas problémákkal küszködni.

Ez igaz nőkre, férfiakra is szerintem,viszont így előbb-utóbb kifogunk halni.


ma 14:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10. Hogy kiben mi csapódik le, az is egyfajta önkép. Szerintem extrém egyszerű az élet, emiatt meg fura módon szemlélőként baromi érdekes. Minden megoldás ott van az orrunk előtt, csak a látás képességét veszik el, erről szól minden. Most leírhatnám két mondatban is a lényeget, de minek? Senki sem változtatna az életén, még addig sem hogy elgondolkodna rajta. Így van ez jól, nem lehet meg hackelni a játêkot. 😊. Itt csak az a lényeg, hogy belülről ki vagy. A kamu optimizmus, a kamu jópofizás, a kamu segítő készség nem hoz pontot. 😌
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet. De lehet, hogy emiatt lesz egy változás is?


Az a baj, hogy az lett a társkeresés fókusza, hogy ki teljesíti a szexuális igényeimet. Minden más másodlagos. És emiatt dobják egymást az emberek.


De ott a másik oldal, hogy el vagyunk magányosodva. És sokan nem látják az összefüggést.

ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%

"viszont így előbb-utóbb ki fogunk halni."

És akkor mi van?

A Föld 4 milliárd évig simán el volt ember nélkül és az ember utáni időkben is vígan el lesz. 🤣

ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
Az ember a legnagyobb parazita a Földön, jobb is, ha kihal.
ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem azért vállaltam gyereket, mert jaj kihalunk, hanem mert szerettem volna családot.
ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
64%
Azért az emberiség létkérdésének boncolgatására nekem kicsit több igényem van az "én úgy érzem" infóknál...
ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
37%

14

Kezdődhetne a kihalás azokkal, akik így gondolkodnak.

ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Aronson megírta, az ember társas lény, olvasd el, az a címe is!
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Megszűnni nem fognak, mert mindig lesz egy olyan réteg, sőt az lesz a többség, akinek a klasszikus párkapcsolat kell. Nyilván most hirtelen dömpingnek tűnik az a sok fajta nem klasszikus párkapcsolat, ami mostanában teret nyert... de ezek csak feltűnők, mert most már nem nézi ki annyira a társadalom magából, mint mondjuk 30-40 évvel ezelőtt. Ill. sok laza kapcsolatnál is van olyan, hogy vki komolyat akar, csak kamuval beleerőltetik egy szexkapcsolatba.
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%

"Azért az emberiség létkérdésének boncolgatására nekem kicsit több igényem van az "én úgy érzem" infóknál..."

"Kezdődhetne a kihalás azokkal, akik így gondolkodnak."

A dínók se maguk döntöttek a saját kihalásukról, tévedsz, ha azt hiszed, hogy emberiségként te majd döntéshelyzetben leszel!

ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!