Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vészeltétek át ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vészeltétek át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Mostanában rám jön ez a kell vki és annyira hozzábújnék vkihez érzés. Mostanában egyre jobban megnézem a lányokat is az utcán és olyankor is vmi hasonló érzés lesz úrrá rajtam. Ti mit csináltatok mikor ilyen és ehhez hasonló érzések kavarognak bennetek?


18/f


2010. nov. 3. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre egy orvosság van !!!Ezek a dolgok azt mutatják hogy magányos vagy és szükkséged lenne valakire!!!Az orvosság pedig az ha találsz magadnak valakit és párkapcsolatot indítassz vele!!!
2010. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mintha az olyan könnyű lenne! Elmondom történetemet. Imádok egy fiút legalább 3 éve, de nem jön össze a dolog. Megismertem egy rendesnek tűnő srácot, aki tényleg nem az a Casanova stílusú pasi, összejöttünk, kibújt a szög a zsákból. Csak szex, mindig csak a szex. Amiért nem kapott meg, egyre többet kezdett csúfolni a külsőm miatt, pedig nem nagyképűségből de szép lány vagyok, ő fel sem ért volna soha hozzám. Szakítottunk. Szóval a rendesnek tűnő pasik között sem lehet találni normálisat. Egyébként kérdésedre válaszom a zene. Rock zene, ütős tuti kihoz a depiből;) Ha neki állsz csajt keresni úgysem fogsz találni, majd eljön az ideje amikor lesz egy normális lány. Kívánom neked:)
2010. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok csajt magam mellé, kialakítottam a saját kis remete létformámat, csak ez az érzés zavaró.
2010. nov. 3. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:

21.24

Egy srácból ítéled meg az összeset. Gratulálok!

2010. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem egyetlen srácból. Ez csak egy történet volt. Olyan férfivel még nem találkoztam, akinek nem csak a szex lett volna a fő cél. Lehet rossz helyen lakok, de ez van. Örülj neki, hogy neked vannak jobb tapasztalataid. Az olyan férfiak után, aki rögtön úgy ismerkedik egy közösségi oldalon, hogy volt már a kezedben f.sz, jó segged van? Nem tudok jóhiszemű lenni. Ráadásul látom a környezetemben élő férfiakat is, hogy hogy beszélnek egyes lányokról(itt nem r.bancokat értem) De még mindig azt mondom, hogy ez szülő hibája, hogy így neveli a drága gyermekét.
2010. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy srácnak nem a szex a fő célja, akkor megkérdezi tőle a lány, hogy "te most homokos vagy impotens vagy?"

Nekem meg ez a tapasztalatom.

2010. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én pedig azt tapasztalom hogy kezdünk eltérni a kérdés tárgyától.
2010. nov. 4. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!