Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek találhatnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találhatnék egy helyes pasit egy napra? PLUSZ Egy csókra?

Figyelt kérdés
Nem, nem egy éjszakára, csak lesz egy rendezvény, ahol több olyan pasi is lesz akik nyomulnak rám, és nem veszik a lapot. Mindig hazudom, hogy van barátom két éve, hogy kopjanak le rólam, de valójában nincs pasim, csak mindig ez van. SZóval szeretnék a környezetemnek bemutatni egy pasit, mint a barátomat, de többet nem akarok csak mutogatni, hogy "van." Tudom bonyolult, de már tényleg idegesítenek a nyomulók. Szerintetek hol keressek, még fizetnék is ezért a színjátékért. Én egy szép szőkehajú lány vagyok. De a szépség nem garancia, igazából nem tudom hol keressem a jelöltemet, mert az hogy nézki hogy odaülök valakihez pl egy kávézóban, hogy szia figyelj már nem játszanád el hogy a pasim vagy egy napig? Mert szerintem ez kicsit őrülten hangzik, és lehet félreértenének, vagy újabb nyomulóra tennék szert. Vagy szerintetek hogyan keressek ilyet, újsághirdetésen? Amúgy egyetemre járok, az egyetemről. Csak színészkedni kellene. Szóval nem pasizni akarok. Vagy szerintetek ez hülyeség? Komolyan elegem van a huje gyökerekből, akik rámmásznak pedig van barátnőjük is. SZóval...Tudom nem átlagos kérdés, kicsit bolond is.
2010. nov. 3. 19:59
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

látom van egy-két kommentelő aki ebből is hülyeséget csinál...:S

én szívesen elvállalnám igaz egy picit fiatalabb vagyok mint te...:)

ha nem találtál még megfelelő srácot akkor írj privát üzenetet és akk facebook-on mutatok egy-két képet meg ilyesmi..

2010. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt hiszed, hogy egy-két kézfogással megúszod? Kérdeznek valami keresztkérdést és már lőttek is a pasinak :) Komolyan fel kell arra készülni, vagy valami hatalmas dumagép kell, aki kibeszéli magát minden helyzetből :)
2010. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Keress fel, hátha tudnék "ajánlani" valamit erre a helyzetre.. A Randiguru ;)
2010. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Ugyan mégis mit kérdeznének tőle. Szerintem meg fog állni a levegő, ha meglátják. Jaj remélem találok valakit. Annyira kellene ez nekem, mint éhezőnek egy falat kenyér, halnak a víz, értitek. Annyit könnyítene a lelkemen. Családos emberek is nyomulnak rám, idősebbek is akiknek van feleségük és csak kurkálni szeretnének. Jaaaaj!!!


Edward te helyes vagy? vagy milyen?

2010. nov. 3. 21:58
 25/30 anonim ***** válasza:
te amúgy nagyon gyp-s szuka vagy, már 3x küldtem emailt, és egyikre se válaszoltál... pedig megfelelnék az elvárásaidnak
2010. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
JA még nem is néztem imélt hahaha :)
2010. nov. 3. 22:19
 27/30 A kérdező kommentje:
NEM KAPTAM EMAILT KOMOLYAN :( :(((((((
2010. nov. 3. 22:21
 28/30 anonim ***** válasza:
upszi, akkor bocsi a kommentet, lehet hogy a hotmail rosszalkodik =/, ma reggel nem engedett be
2010. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
mások szerint helyes..:) foglalkozom a testemmel szal konditerem meg ilyesmi..:) de...döntsd el te:)
2010. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Edward irnál egy privát mélt hogy fel tudjuk venni a kapcsolatot? Köszönömke :)
2010. nov. 9. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!