Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek találhatnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találhatnék egy helyes pasit egy napra? PLUSZ Egy csókra?

Figyelt kérdés
Nem, nem egy éjszakára, csak lesz egy rendezvény, ahol több olyan pasi is lesz akik nyomulnak rám, és nem veszik a lapot. Mindig hazudom, hogy van barátom két éve, hogy kopjanak le rólam, de valójában nincs pasim, csak mindig ez van. SZóval szeretnék a környezetemnek bemutatni egy pasit, mint a barátomat, de többet nem akarok csak mutogatni, hogy "van." Tudom bonyolult, de már tényleg idegesítenek a nyomulók. Szerintetek hol keressek, még fizetnék is ezért a színjátékért. Én egy szép szőkehajú lány vagyok. De a szépség nem garancia, igazából nem tudom hol keressem a jelöltemet, mert az hogy nézki hogy odaülök valakihez pl egy kávézóban, hogy szia figyelj már nem játszanád el hogy a pasim vagy egy napig? Mert szerintem ez kicsit őrülten hangzik, és lehet félreértenének, vagy újabb nyomulóra tennék szert. Vagy szerintetek hogyan keressek ilyet, újsághirdetésen? Amúgy egyetemre járok, az egyetemről. Csak színészkedni kellene. Szóval nem pasizni akarok. Vagy szerintetek ez hülyeség? Komolyan elegem van a huje gyökerekből, akik rámmásznak pedig van barátnőjük is. SZóval...Tudom nem átlagos kérdés, kicsit bolond is.
2010. nov. 3. 19:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Szegeden?
2010. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Akkor messze vagy.
2010. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:

igaz hogy akivel eddig lefekudtem, annak rogton csinaltam gyereket, :)

de bevallalak :D

ha szeretned,, (gyerektartast nem fizetek, es egyszeri alkalom utan felszivodom)

2010. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Szerintetek találok komolyan valakit, valami módszer ami alapján találhatnék. Ha nagyon helyes lenne a pasi, az lenne a legjobb, mert akkor a többiek hüledeznének, és rájönnének hogy semmi esélyük nincs nálam egy ilyen helyes pasi mellett. Szóval ártalmatlanitani kell őket. Egy nagyon szép férfiért sokat fizetnék. De egy sima helyes, sportos is jó lesz
2010. nov. 3. 20:15
 15/30 A kérdező kommentje:
A távolság sem számít ebben az esetben és a szállás is megoldható. Valamilyen szinten azért kúltúráltnak is kellene lennie. A pénz nem számít ilyen különleges esetekben, hiszen nyugalmat vásárolok vele.
2010. nov. 3. 20:19
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
hát ezen beszartam
2010. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ha gondolod engem meghallgathatsz :)
2010. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

És mit kell eljátszani azon kívül, hogy alapból ugye mindenkinek azt kell mutatni hogy mennyire szeretlek, mennyire fontos vagy nekem és odavagyok érted meg vissza, meg azon kívül hogy kulturált az illető, szóval milyen témában kell jeleskednie?


Meg ugye azért előtte nem árt kicsit beszélgetni, hogy ha kérdenek valamit rólad ne nézzen az illető pasi hót hülyén hogy úristen most mit is válaszoljak, szóval ismernie kell azért téged eléggé, a magánéletedet, a viselkedésedet, mit szeretsz miket nem szeretsz stb...

2010. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
A feladat az lenne, hogy elbűvölve kellene rámnézni, egy két embernek köszönni, kezetrázni velük és a hitelesség kedvéért meg kellene csókolni, bár ez szájrapuszival is helyettesíthető lenne adott esetben. Ja és simogatni is kellene itt ott kéz , haj, meg összemosolyogni velem többször. Életszerűnek kellene lennie. Nem ilyen megjátszott szerelem szagúnak kellene lennie, hanem igazinak hitelesnek.
2010. nov. 3. 20:38
 20/30 anonim ***** válasza:

Ez nem is olyan vészes.


Biztos fogsz rá találni pasit, csak háát kérdés ki fog neked tetszeni, mert ha neked kicsit sem tetszik az illető akkor az látszódni fog az arcodon hogy jajj hozzám ér....

2010. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!